מהפכה 2016: הפועל ת"א תיפרד משבעה שחקנים

מהפכה 2016: הפועל ת"א תיפרד משבעה שחקנים תורג'מן. שער אחד מאז עזב את הכרמל | צילום: עדי אבישי
כבירי וגוטמן נפגשו והחליטו על שינויים בסגל. קאווה ובומבה ישוחררו, תורג'מן ושיש ייפרדו

בעלי הפועל תל אביב אמיר כבירי והמאמן אלי גוטמן כבר החלו בהכנות לעונה הבאה תחת הכותרת של קיצוץ בתקציב הקבוצה ושינויים גדולים בסגל השחקנים.


המשימה של כבירי וגוטמן תהיה להשתלב במרוץ על המקומות 1 עד 4, משמע להגיע לפלייאוף העליון ולהבטיח חזרה למפעלים האירופים.


בשבוע הבא, לאחר משחק הליגה האחרון נגד מכבי פתח תקווה והפרידה מאצטדיון בלומפילד ביום שני, תודיע הקבוצה למספר שחקנים כי הם לא ימשיכו בעונה הבאה, על אף שלחלקם יש חוזה במועדון.


בין השמות שלא נמצאים בתוכניות של אלי גוטמן ישנם הזרים קאווה דה סילבה שהגיע בינואר, לוקאס וינטרה, קלאודיו בומבה וכן גל שיש, גיא אסולין, אלון תורג'מן ולוטם זינו שהגיעו במהלך העונה.תורג'מן פורץ. ההשאלה תסתיים והוא ישוב למכבי חיפה (דני מרון)


שחקנים שיעזבו לאלתר יזכו לקבל את שכרם כפי שהוא מופיע בחוזיהם, ואילו השחקנים שימשיכו לעונה הבאה יקבלו את משכורתם בארבע פעימות תשלום. פעמיים בחודש יוני פעם ביולי ותשלום נוסף בחודש אוגוסט כפי שסוכם בפגישה עם הבעלים אמיר כבירי.


שחקני הקבוצה הנשארים יזומנו במהלך השבועיים הבאים לפגישה עם ראשי המועדון ויתבקשו בשל תוכניות ההתייעלות לקצץ בין 15 עד 35 אחוזים משכרם עליו הם חתומים.


כפי שפרסמנו הבוקר, בפגישה שנערכה בין כבירי לגוטמן התברר כי נושא החזרתו של עומר דמארי למועדון צפוי לרדת מהפרק לאור העלויות הגבוהות.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ