תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש בסכנין: ז'אורז'יניו סיים את העונה

לא צפוי להישאר בכל מקרה. ז'אורז'יניו |
הקשר לא צפוי לשחק בשבת נגד רעננה. בקבוצה לא מוותרים על המקום הרביעי

בני סכנין מתכוננת למשחקה האחרון שייערך העונה ביום שבת נגד הפועל רעננה (19:00). הגוף יהיה אמנם באצטדיון דוחה, אבל הראש יהיה באצטדיון סמי עופר, שם תארח מכבי חיפה את הפועל באר שבע.

 

נציגת המגזר, שנמצאת במקום החמישי ומרוחקת שלוש נקודות ממכבי חיפה, תקווה שהירוקים יפסידו, במקביל לניצחון שלה. במחזור הסיום מחכה לה משחק קשה במיוחד באצטדיון טוטו טרנר נגד הפועל ב"ש, ובקבוצה לא מרימים ידיים: "עדיין לא וויתרנו על המקום הרביעי, הכל פתוח. אנחנו יכולים להשיג את המטרות שלנו". אמרו במועדון.

 

 

בקבוצה מעוניינים להאריך את החוזה של מספר שחקנים. יובל אבידור ואברהם פאס צפויים לחתום בקרוב על הארכת החוזה, כשבמקביל ז'אורז'יניו, דייגו קאצ'ובה , רן קדוש וחמד גנאים הם השמות הכי בולטים לעזוב את המועדון בקיץ עקב הצעות שונות.

 

צפוי להאריך חוזה. פאס (אסף קליגר)

 

לקראת המשחק, ח'אלד ח'לאילה יחזור להרכב יחד עם וויאם עמאשה. עלי עותמאן ייעדר עקב צבירת צהובים ויוחלף במוחמד זובידאת, וז'אורז'יניו שסובל ממתיחה בשריר האחורי בספק גדול ובקבוצה יש שמעריכים שהוא אפילו סיים את העונה. יובל אבידור יתחיל על הספסל.

 

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; מוחמד זובידאת, אברהם פאס, איציק כהן, וונדרסון סילבה; סגס תאמבי, ח'אלד ח'לאילה, דייגו קאצ'ובה; פיראס מוגרבי, שלומי אזולאי, וויאם עמאשה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ