תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מיהו הזר המצטיין של העונה בליגת העל?

מיהו זר העונה שלכם? | צילום: דני מרון, עדי אבישי וערן לוף
אוגו היה כמו חומה, ראיקוביץ' ענה על הציפיות ורוקביציה בינגו. מסכמים עונה

הפועל באר שבע ומכבי תל אביב נאבקו במרבית שלבי העונה על הכתר, תואר שטרם הוכרע. בפרמטר אחד האדומים ככל הנראה ניצחו והוא נושא הזרים. בין זרי העונה תמצאו את טוני וואקמה שהשתלב נהדר במצבת השחקנים של ברק בכר וכמוהו ג'ון אוגו שרק שידרג מעמדו.

 

מהצד הצהוב הזר היחיד שנכנס לרשימה הוא השוער פרדראג ראיקוביץ' שהוכיח בלא מעט רגעים כמה פוטנציאל טמון בו. ומי עוד בלטו העונה מתוצרת חוץ? ניקיטה רוקביציה מבית"ר ירושלים וגם ז'אורז'יניו, הכוכב של סכנין. אז מי הוא זר העונה שלכם?

 

 

ג'ון אוגו, הפועל באר שבע
הניגרי שלט בקישור לאורך כל העונה. הכוח הפיזי, ניווט המשחק ורגל שמאל החזקה הפכו אותו למחוזר גם מעבר לים. בנוסף הוא תרם ארבעה שערים למסע הנהדר של הקבוצה מבירת הנגב. אחרי שבאקדמיקה ולירייה בפורטוגל הוא בוזבז באגף שמאל, בבאר שבע מצאו לו מיקום שהפך אותו לכוכב אמיתי.

 


אוגו, הזר הטוב בליגה? (דני מרון)

 

טוני וואקמה, הפועל באר שבע
מיליון דולר שפכה אלונה ברקת על החבר של אוגו שנרכש מרעננה. הוא החל כשחקן ספסל, אך ככל שהתקדמה העונה, וואקמה תרם שערים וביצועים נהדרים באגף שמאל. 11 שערים ו-5 בישולים עד כה בהחלט מקנים לו מקום בתור אחד מזרי העונה. הקדים במעט את חברו לקבוצה, אובידיו הובאן.

 


וואקמה מקדים את סה, ההבדל בזרים? (דני מרון)

 

ז'אורז'יניו, בני סכנין
כבר מהמחזור הראשון ניתן היה להיווכח שהג'ינג'י של סכנין הוא משהו מיוחד. שליטה נהדרת בכדור, טכניקה מרשימה והצקות ללא מעט קבוצות. פלא שהוא הפך לאחד המחוזרים על ידי לא מעט מקבוצות הליגה. הימור ממש לא מופרך: בעונה הבאה הוא לא יהיה בדוחה.

 


ז'אורז'יניו, לא יישאר בסכנין (ערן לוף)

 

ניקיטה רוקביציה, בית"ר ירושלים
הוא נבחן במכבי תל אביב ולא הוחתם בעקבות העובדה שהוא תופס משבצת של זר, אך בבירה לא היססו וזכו בפיס. מהירות מסחררת ובעיקר קור רוח מול השער הפכו אותו לסקורר של הקבוצה מהבירה. הצהובים חוו את נחת זרועו לא מעט העונה. עם 14 שערים, נדמה שהאוסטרלי-אוקראיני תפור לליגה שלנו וכנראה גם יישאר בה גם אם לא בבירה.

 


רוקביציה, פגיעה בול לליגה שלנו (עדי אבישי)

 

פרדראג ראיקוביץ', מכבי תל אביב
הסרבי הצעיר שהגיע רגע לפני המחזור השני הפך עם הזמן למה שציפו. חומר גלם שמיועד לגדולה. הוא הציל לא מעט שערים, הוכיח קור רוח בין הקורות ולמרות הגנה לא יציבה מנע מהצהובים הסתבכות מוקדמת הרבה יותר. אז נכון, אולי בחסות בית המשפט המחוזי הוא לא סיים את העונה מוקדם מהצפוי, אך אין ספק שמדובר באחד משחקני העונה.

 


ראיקוביץ', עונה על הציפיות ועוד היד נטויה (עדי אבישי)

 

 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ