פצצת דמה שנשכחה גרמה לביטול המשחק של יונייטד

פצצת דמה שנשכחה גרמה לביטול המשחק של יונייטד
השדים מחפשים אשמים , המשחק: מחר ב-22:00. וגם: ההפסדים הכספיים

רגע לפני היורו והחשש הגדול מפני פיגועים של דאע"ש באצטדיוני כדורגל הוליד אתמול (ראשון) פארסה גדולה באנגליה. הסיבה למהומה, לפינוי אולד טראפורד דקות לפני המשחק נגד בורנמות' היא פצצת דמה שנשכחה בתא השירותים.


כן, לגמרי כך. כוחות האבטחה ובהם אלו של המועדון ששכחו פצצה כחלק מתרגילי הביטחון שביצעו ופשוט שכחו לקחת אותה. הדבר הזה גרם לפינויים של 50 אלף אוהדים ולדחיית המשחק של מנצ'סטר יונייטד נגד בורנמות', כזה שהיה אמור להיערך במקביל למשחקה של מנצ'סטר סיטי אצל סוואנזי בקרב על הטופ 4.


המשחק יתקיים מחר (שלישי, 22:00). יונייטד הפסידה רווחים של 3 מיליון ליש"ט אחרי שכל הצופים שיגיעו למשחק ייכנסו בחינם ולאוהדים יוחזר הכסף ששילמו על הכרטיסים.כוננות באולד טראפורד, נשמו לרווחה (Gettyimages)


"האידיוטים שעשו זאת צריכים לשלם בגדול, הם צריכים לספוג מכות", תקפו במועדון. מדובר ככל הנראה בחברה ששכר המועדון על מנת להתכונן להתקפות טרור באצטדיון.


רק לפני מספר שבועות התגלתה סוללה עם חוטי חשמל מתחת לכיסאו של המנכ"ל, אד וודוורד, כחלק מהתרגילים לבטחון באצטדיון. וודוורד, אמר שיקיים חקירה כדי למצוא את האשמים למחדל.


האחראי על התקשורת ביונייטד, פיל טאונסנד, אמר: "לפני שבוע היה תרגיל של שימוש בכלבים שעשתה חברה חיצונית שנשכרה על ידינו. זו לא חברה שעוסקת בביטחון האצטדיון מדי יום. גם את המשטרה אי אפשר להאשים".בסך הכל מדובר בתרגיל (Gettyimages)


אוהדי יונייטד פונו ראשונים ביציעים המערבי והצפוני ולאחר מכן, נשות השחקנים הוצאו מהאצטדיון (ביניהם של וויין רוני) יחד עם אוהדי בורנמות'. אלכסנדר בות, אחד ממביאי הכדורים ציין: "כולי רעדתי מפחד כששמעתי על הפצצה. רציתי לדבר עם הורי, אבל הם היו ביציע. לא הבנתי מה קורה".


אנשי הביטחון של יורו 2016 נשמו לרווחה אחרי שנודע להם שכל הסיפור היה טעו, אך זה כמובן מעיד על הפאניקה שיכולה להתרחש גם בזמן הטורניר עצמו.גם ביורו נראה כאלה מקרים? (Gettyimages)


העיתונים כמובן לעגו שזוהי עוד פאדיחה בעונה רעה של יונייטד. כעת הנהלת יונייטד צריכה להתכנס להחליט מה עתידו של לואי ואן חאל, אבל זה יקרה רק לאחר גמר הגביע מול קריסטל פאלאס בשבת. 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ