תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אתם בוחרים: מיהו שחקן העונה בליגת העל?

אז במי אתם בוחרים? |
זהבי שבר שיא היסטורי, לברדה היו רגעי קסם ומה לגבי מליקסון ומוגרבי?

מסע האליפות טרם הוכרע, אבל כוכבים לעונה הזו בליגת העל היו לנו ללא ספק. ערן זהבי סיפק מספרים בלתי נתפשים, אליניב ברדה פרח בגיל 35 ומאור מליקסון חזר להיות הכוכב שכל כך חיכו לו בבירת הנגב. גם ג'ון אוגו הפך לזר מעולם אחר ואת רשימת המועמדים של ספורט1 לתואר שחקן העונה משלים פיראס מוגרבי שהציג יכולת מופלאה בסכנין בחלק השני של העונה.

 

 

ערן זהבי, מכבי תל אביב
עוד לפני מחזור הסיום יש באמתחתו 32 שערי ליגה. זה לא רק השיא שניפץ לניסים אלמליח ז"ל, אל הרבה מעבר. עונה שהחלה כשהוא לבד לקח את מכבי תל אביב לשלב הבתים באלופות, נמשכה בכושר שמזכיר לנו רק כאלו שאנחנו אוהבים לראות בטלוויזיה. כבר שלוש עונות וחצי שהוא עושה את זה, יש לכם ספק שזה לא ייעצר בקרוב?

 


זהבי אחרי עוד כדור ברשת (דני מרון)

 

אליניב ברדה, הפועל באר שבע
למרות הספסול של השבועות האחרונים, למרות הדעיכה של החודשים האחרונים, הקפטן והאיש ששבר את הקרח בעידן החדש של אלונה ברקת ראוי גם הוא להיות כאן. היו רגעים שכל נגיעה שלו מצאה את הרשת, והשער הסמלי נגד בית"ר ירושלים לפני שני מחזורים הבהיר כמה הוא חשוב לחבורה של ברק בכר. אם דה בריינה מריע לו, אנחנו לא נעשה זאת?

 


ברדה, היו רגעים שהוא פשוט ריחף (דני מרון)

 

מאור מליקסון, הפועל באר שבע
אחרי שחזר בקול תרועה בעונה שעברה וסיפק בסך הכל שער בודד, התמורה הגיעה העונה. הילד הנצחי מיבנה הפך למה שכולם ציפו לו בטרנר. כדרורים מסחררים, שערים חשובים וקור רוח. עם 12 בישולים ושישה שערים שהאחרון שבהם היה בסמי עופר בשבת החולפת, מקפיצים את מליקסון גם כן למועמד טבעי לשחקן העונה.

 


חזר העונה ובגדול (דני מרון)

 

ג'ון אוגו, הפועל באר שבע
הניגרי משלים שלישייה של שחקני באר שבע במועמדים. קיר במרכז המגרש, מנהיגות וגם תיבול בשערים חשובים. לזר העונה הוא כבר מועמד, אבל האם אוגו יקטוף דאבל בעזרתכם?

 


אוגו, גם לכבוש הוא יודע (אסף קליגר)

 

פיראס מוגרבי, בני סכנין
את החלק הראשון של העונה הוא ירצה לשכוח. מקצה הספסל ומועמד לעזיבה, הגיע יוסי אבוקסיס והפך את הקשר למה שהכי דומה למימוש הפוטנציאל שלו. מהיר כמו סילון וגם כזה שיודע לכבוש. בקיץ הוא ככל הנראה יהיה מועמד לעזיבה מטעמים אחרים ומי יודע אולי בלאנס עוד יתחרטו?

 


מוגרבי, משחקן שכמעט עזב לכוכב (ערן לוף)

 

 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ