תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גיא פניני: יש לנו חוב לעצמנו ולקהל, הדברים מתחברים

פניני. \נמצאים בתקופה טובה\ |
מנהלת הליגה קיימה מסע"ת לקראת הפלייאוף. פרנקו: "הכל נפתח מחדש"

לאחר עונה ארוכה, יש האומרים ארוכה מאוד, ליגת העל תתחיל ביום חמישי את משחקי הפלייאוף. הסדרה המרכזית תפגיש את האלופה, הפועל ירושלים עם הפועל תל אביב שמגיעה בכושר הטוב ביותר שלה השנה, בדיוק לרגע האמת. במשחקים הנוספים: מכבי תל אביב - בני הרצליה, מכבי חיפה - מכבי ראשון לציון ועירוני נהריה - הפועל אילת.

 

"זה פלייאוף והקלפים מתערבבים מחדש", אמר דני פרנקו. "אי אפשר לדעת מה יקרה תוך כדי הסדרה. יש לנו 6 זרים בסגל וכל אחד מהם יכול לשחק כשחקן חמישייה בכל קבוצה בליגה. לא סתם הבאנו שחקנים, חשבנו שבסיטואציות מסוימות נצטרך אותם. אם נגיע לאותה סיטואציה נשתמש בהם".

 

 

יותם הלפרין: "עד עכשיו דיברו על הרצף, ובליגה באמת היתה לנו עונה טובה. אבל מעכשיו זה לא רלוונטי. כל המשחקים מול הפועל היו צמודים - הסדרה תהיה קשה מול קבוצה עיקשת עם כשרון. נקווה מאוד להגיע לפיינל-פור בירושלים. כרגע הראש חושב רק על הפועל תל אביב".

 

 

פרנקו. "אי אפשר לדעת מה יקרה תוך כדי הסדרה" (עדי אבישי)

 

"חששתי מירידת ליגה עד לא מזמן. אבל זה הספורט", אמר קפטן הפועל ת"א מתן נאור. "אני מאמין שכולנו כספורטאים מסוגלים להביא אנרגיות ורצון. ברור שאנחנו האנדרדוג, אבל זה נגמר שם. כל סדרת פלייאוף יכולה לקבל חיים משלה".

 

קפטן מכבי ת"א, גיא פניני: "בתקופה האחרונה אנחנו מרגישים יותר טוב.. דברים מתחילים להתחבר. העונה היתה עם הרבה עליות וירידות, אך כרגע במאני טיים אנחנו בעלייה ונקווה שנמשיך אותה בפלייאוף. אנחנו משתדלים לא לחשוב על העונה שעברה. כמובן שיש לנו חוב לעצמנו ולקהל".

 

מאמן הרצליה, מיקי גורקה: "כרגע אנחנו בתקופה הכי פחות טובה השנה, אך הפלייאוף נותן סיכוי להתחלה חדשה. התפקיד שלי ושל השחקנים הוא לשים הכל בצד ולהבין שיש פה אתגר וגם הזדמנות. נעשה את ההכנה הכי טובה ונבוא להפתיע. אמנם אנחנו אנדרדוג אך אנחנו מאוד מאוד רוצים. מאמין שניתן פייט".

 

שיבק. "עונה מוזרה" (עדי אבישי)

 

"מבחינתי זה עונה מוזרה", אמר מאמן ראשל"צ אריק שיבק, "אני נמצא בסיטואציה שלא הייתי בה עדיין בקריירה. אני מעריך את מה שחיפה עושים ואת הדרך עבודה של רמי הדר. במשחק הראשון שלי בראשון הפסדנו לחיפה אך אם מסתכלים על שתי הקבוצות, לא היה קל לאף קבוצה. בסך התייצבנו בשבועיים האחרונים. נעשה את כל מה שצריך כדי להגיע כמה שיותר מוכנים. מבחינתי האויב הכי גדול הוא זמן. פה לא היה לנו הרבה זמן".

 

רמי הדר: "אנחנו קבוצה עם הרגלים, יש לנו הון אנושי מצוין, לשחקנים יש אופי. גיבשנו גישה לאורך עונה שלמה ואני משוכנע ומגריש ברוח של הקבוצה שנבוא וניתן את התצוגה האינטנסיבית ביותר שאנחנו מסוגלים להציג".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ