תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'יבוטה יתחתן בקפריסין, יחזור למכבי תל אביב?

צ'יבוטה. יחזור לקרית שלום? |
החלוץ מקווה לקבל אזרחות ישראלית. כפ"ס החלה בהכנות לעונה הבאה

מאמן הפועל כפר סבא החלה בהכנות לעונה הבאה, כאשר המאמן שרון מימר פועל כבר מתחילת השבוע בשינוי פני הקבוצה לקראת היציאה למחנה האימונים לפני תחילת העונה.

 

החלוץ הקונגולזי מאוויס צ'יבוטה אמור להתחתן בסוף השבוע בקפריסין עם אזרחית ישראלית ואם יזכה לקבל אזרחות ישראלית מכבי תל אביב לא תשאילו להפועל כפר סבא. את צ'יבוטה ילווה לקפריסין חברו רז כהן.

 

 

המאמן ויתר על המשך דרכם של החלוץ הספרדי הוגו לופס והישראלים חן דילמוני שישוב לקרית שמונה, דודו ביטון שחזר להפועל תל אביב ואת נבו מזרחי וריף פרץ. הבלם הקרואטי דינו שקוורץ אמור להשיב בתוך כעשרה ימים אם הוא רוצה להמשיך גם בעונה הבאה.

 

מימר. החל בהכנות לעונה הבאה (עדי אבישי)

 

שני השחקנים מולם ישב הבעלים סתיו שחם על חוזים חדשים הם הקשר רז כהן המבוקש בבית"ר ירושלים והפועל תל אביב והמגן טל בנש אשר מכבי חיפה מגלה בו עניין. השוערים אוהד כהן ובן רהב יפגשו עם שרון מימר ונראה כי לאיש מהם לא יובטח חוזה כשוער ראשון ותעשה פנייה לברק לוי ששיחק העונה במכבי נתניה. בן כוואז וסמי אלייקים חתמו על חוזים חדשים ארוכי טווח.

 

מימר ממתין לראות מי יהיו השחקנים שמכבי חיפה, מכבי תל אביב והפועל תל אביב ישחררו מהסגל בשבוע הבא כדי לנסות להחתימם כשהבלם קרלוס גרסיה אם ישוחרר מעניין את אנשי המועדון. חלוצי מכבי חיפה שחר הירש ואלון תורג'מן הם מי שמבוקשים להתקפת כפר סבא.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ