תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מהעונה הבאה: הקבוצות יוכלו לרשום שישה זרים

ראיקוביץ' | צילום: דני מרון
המנהלת אישרה זאת למשך שנתיים, חמישה בלבד יוכלו להיות על הדשא
זה היה באוויר במשך זמן רב, אבל השינוי הגדול יוצא לדרך. מנהלת ליגת העל אישרה כי החל מהעונה הבאה תוכל כל קבוצה בליגה הראשונה לרשום שישה זרים, כאשר רק חמישה מהם יוכלו להיות על כר הדשא. מדובר במהלך נסיוני למשך השנתיים הבאות.
 
ההצעה תועבר לאישור מזכירות ההתאחדות לכדורגל, שצפויה לאשר את המהלך לאור העובדה כי רק שתי קבוצות מתנגדות למהלך: מכבי חיפה ובני סכנין. 
 
  • הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1
 
המשמעות היא שהפועל תל אביב, בית"ר ירושלים, הפועל באר שבע, מכבי תל אביב, בני יהודה, הפועל כפר סבא ומכבי נתניה בעד המלך, ונמנעו הפועל רעננה, הפועל חיפה ועירוני קריית שמונה.
 
ארגון שחקני הכדורגל הבהיר כי הוא מתנגד להחלטה, שהתקבלה באופן חד צדדי ומבלי לשאול את עמדת השחקנים, למרות פניות מוקדמות של הארגון אל מנהלת הליגה. לדעת הארגון אין להגדיל את מספר הזרים ויש לבחון מחדש ולקבוע תנאי סף חמורים לרמתם וניסיונם של הזרים.
 
לפי הודעת ארגון השחקנים, "המנהלת לא הותירה לארגון ברירה ואנו מתכוונים לפעול במשור המשפטי ולבקש לבחון את כל נושא מתן היתרי העבודה לשחקנים זרים בישראל, כמו גם את כל נושא המיסוי המפלה לטובה שחקנים זרים על פני ישראלים. היועץ המשפטי של ההסתדרות, עו"ד יחיאל שמיר, שוקד בשעות האחרונות על הגשת העתירה לבית המשפט והיא תוגש בהקדם".
 
מאז שנת 1999 משחקים חמישה זרים בקבוצות הליגה הבכירה, אז הוקמה ליגת העל. כעת מנהלת הליגה אישרה את העלאת מספר הזרים לשישה לאור בקשת הקבוצות, בראשן המוליכות הפועל ב"ש ומכבי ת"א.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ