תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שיר אלמליח מבהירה לכולם: "זו השנה של הפועל באר שבע"

אני לא מסתכלת במראה ואומרת | צילום: גורן ליובונצי'ץ
אלמליח שוחחה עם ספורט1 באירוע השקה. אז כן, זו היתה השנה המטורפת בחייה של הדוגמנית, שנעה בין תואר “האישה הסקסית" לפרידה מבעלה אלרואי כהן. בראיון למעריב היא מדברת על הכל: "הזוגיות לא נגמרה, הכל פתוח". התמונות והתקופה הקשה שעברה - הכל כאן
זוכרים שרק לפני כמה שעות סיפרנו לכם על המסיבה של בלייזר, נו, זו שכבר הפכה למסורת ונערכה אמש בשלוותה בנמל תל אביב?
 
 

@exp0ze @alexanderlipkin @yulisagarda @adisolomonmakeup @fedorvish @blazerofficial

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 
אז אחרי ששוחחנו עם רוסלנה רודינה, תפסנו גם את שיר אלמליח - אחת הדוגמניות הלוהטות במדינה וגם האקסית של אלרואי כהן לשיחה קצרה. (בהמשך הידיעה הראיון המלא)
 
 
אלמליח, כצפוי, הגיעה גם היא לאירוע הנוצץ של השקת גיליון בגדי הים, שכלל למעלה מ-1000 מוזמנים. שיר, כהרגלה, הפציצה. הפעם היא הגיעה בשמלת נמר והיה קשה מאד להתעלם מהנוכחות שלה, גם שובל המצלמות והפלאשים תרמו. בלי לפגוע אלרואי, הפרודה הטרייה שלך נראית פשוט מיליון דולר
 
נראית מיליון דולר, כמו תמיד. שיר אלמליח 
 
שיר הגיעה לאירוע כאשר היא מלווה בחבר טוב וסיפרה: "זו הייתה חוויה מיוחדת. יש הרבה כבוד וכיף להצטלם למגזין בגדי הים של בלייזר".
 
אם תהיתם, אז אלמליח יודעת מי תזכה באליפות: "אני אומרת שהפועל באר שבע תעשה את זה. זו התחושה שלי. בקצת שיוצא לי לשמוע, אני די חושב שזו השנה של הקבוצה מבירת הנגב".
 
בתוך כך, לאחרונה, כידוע, החיים האישיים של אחת הדוגמניות הכי מצליחות בישראל ידעו לא מעט תהפוכות, עם הפרסום הטרי על פרידתה מבן זוגה אלרואי כהן ועם מאבקה של אמה בחודשים האחרונים במחלת הסרטן, שבעקבותיו קטעה אלמליח את הקריירה הבינלאומית שלה. "אני תמיד נשארת עם הרגליים על הקרקע, מה שיהיה יהיה", היא אומרת כעת בראיון ל"מעריב" שתפרסם במהלך סוף השבוע. "זה מצחיק אותי כי אני לא רואה את עצמי כמו שכולם רואים אותי. אני לא מסתכלת במראה ואומרת: 'וואו, איזו יפה'. אני מרגישה סופר-רגילה".
 
ב־2013 נישאה אלמליח לכדורגלן בדימוס אלרואי כהן, שעמו הייתה בזוגיות במשך מעל עשור, מאז התיכון. אלא שלאחרונה, רגע לפני ערב חג הפסח, השניים הסעירו את מדורי הרכילות בארץ כשהודיעו על פרידתם. אלמליח עזבה את ביתם המשותף בראשון לציון ושכרה באותה עיר דירה בנפרד. השבוע אף פורסם שאלמליח שכרה עורכת דין לגירושים. “אנחנו חווים כרגע משבר ולקחנו פסק זמן, בשביל לראות מה אפשר לעשות בהמשך", מספרת אלמליח. "זה עוד לא נגמר סופית, עדיין הכל פתוח, אף אחד לא יוצא בהצהרות וניתן לזמן לעשות את שלו".
 
את בוודאי עוברת תקופה לא פשוטה.
"הנושא הזה מאוד כואב לי ועדיין מאוד טרי, ולכן אני מעדיפה שלא לדבר עליו. אני כן יכולה לומר שאני מאוד מכבדת את אלרואי. זה מישהו שהיה איתי עשר שנים ותמיד יישאר חבר טוב שלי. זה הגבר הראשון והיחיד שהייתי איתו עד היום. לא קל לי בכלל, אבל אני מטבעי אדם מאוד חזק שיודע להתמודד עם דברים, קשה כמה שזה לא יהיה. אני הולכת לפסיכולוגית ומאוד מודעת לעצמי ולקשיים שאני חווה. אני עוברת תקופה לא קלה של שינויים מאוד משמעותיים בחיי".
 
 

GM  @maarivnews @goranphoto @guytako @yulisagarda @mikilevin

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 
זוגיות לכל החיים הופכת יותר ויותר נדירה בימינו.
"זה נדיר, אבל אם זה לא יסתדר עם אלרואי, אני עדיין אומרת שיהיה לי רק גבר אחד בחיים שלי. אני רואה את עצמי אישה של גבר אחד".
 
ב־2015, בגיל 26, אחרי למעלה משנה שלא שיחק, הודיע כהן כי הוא פורש מעולם הכדורגל וכי הוא פוצח בקריירה חדשה של ניהול חייה המקצועיים של אשתו הדוגמנית. לאורך הקשר ביניהם אלמליח תמיד הדגישה שהוא לא נרתע מהנכונות שלה להתפשט בפני עדשת המצלמה או להצטלם בלבוש מינימלי. "אלרואי תמיד תמך בי בכל מה שקשור לקריירה שלי", היא אומרת כעת. "מעולם לא עשיתי משהו שלא עבר את אישורו, והכל היה בסדר כל עוד זה לא פגע בו. היה בינינו הסכם שאני לעולם לא מתנשקת עם גברים על הסט. כיבדתי אותו והוא כיבד אותי בכך שנתן לי את החופש והבין את המקצוע".
 
 
מאז הפרסום על הפרידה צצו לא מעט שמועות ברשת, שלפיהן אחת הסיבות לפרידה הייתה בעיית ההימורים לכאורה של כהן וחובות שהיו לו לשוק האפור. אלא שאלמליח לא מאשרת או מכחישה. "אני כרגע מעדיפה לא להרחיב בנושא", היא אומרת.
 
 

Have a wonderful day everyone#Business_day  @spex_eyewear

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 
מי ינהל לך את קריירת הדוגמנות בעקבות הפרידה מכהן? 
"כרגע אני חווה שינויים בכל מיני תחומים, ואני בודקת ובוחנת אפשרויות של ניהול הקריירה שלי. עוד אין לי החלטות. הכל עדיין נורא טרי ולא ברור".
 
 
לאחר ההודעה על חזרתה של אלמליח לשוק הפנויים-פנויות, פורסם כי אנשי עסקים מהעשירון העליון כבר מנסים ללכוד את תשומת לבה. היא עצמה מודה שחוותה סוג של מתקפה לא צפויה בשבועות האחרונים מצד מחזרים. "האמת שאני בשוק מזה, אני מקבלת שיחות וטלפונים ממחזרים ולא חשבתי שזה מה שיקרה", היא מספרת. "אני רגילה שמכבדים אותי בתור אישה נשואה ומאז שפורסם על הפרידה, כולם מרשים לעצמם להתחיל איתי ואין לי מושג איך להתמודד עם זה, אז אני פשוט לא עונה ולא מגיבה".
 
חלק מהתגובות בציבור לפרידה של הזוג המתוקשר כללו לא מעט ביקורת על אלמליח. היו שהאשימו אותה בניצולו של כהן לצורכי התקדמות בקריירה, והיו שמתחו ביקורת על תמונה שפרסמה בים עם חברה, רגע אחרי הפרידה. "שבוע אחרי פרסום הפרידה הייתי בים עם חברה ואמרו לי: 'איך את מעזה לצאת מהבית אחרי הפרידה?'" מספרת אלמליח. "אני מפחדת לצאת כדי שלא יגידו לי: מה את שמחה, למה את לא עצובה? כל מה שאני אעשה עכשיו - יבקרו אותי. אני לא מגיבה לטוקבקים וגם לא קוראת אותם. אנשים מאוד קנאים נמצאים מאחורי המקלדת. כשאת שלמה עם עצמך ויודעת את האמת שלך, אז כולם יכולים לרשום מה שבא להם".
 
את ואלרואי בחרתם לא להביא ילדים לעולם. מדוע?
"אני בשיא הקריירה, הגוף שלי זה המקצוע שלי, ואני טסה כמה פעמים בשנה לעבודות דוגמנות בחו"ל. אני לא יכולה לנהל חיים על טיסות עם ילד. אם אני מביאה ילד, אני רוצה להיות אמא טוטאלית במאה אחוז, ולכן זה לא התאפשר לי עד עכשיו".
 
למה שכרת דירה דווקא בראשון לציון, באותה עיר שבה התגוררת עם בעלך?
"כשעברתי למרכז עם אלרואי, קיבלנו דרך הפועל תל אביב דירה בראשון לציון. התרגלתי לעיר, אני כבר מרגישה פה בבית, וזה מהלך טבעי עבורי להישאר פה".
 
 

 Have a wonderful day everyone  #Italy

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 
איך הורייך מקבלים את כל התמונות הפרובוקטיביות?
"להורים שלי היה מאוד קשה בהתחלה לראות אותי מצטלמת ככה, אבל היום הם רואים את זה אחרת ומקבלים את המקצוע שלי".
 
כבר הייתה לך התנסות מוצלחת עם שלישיית "מה קשור" ב"אנחנו במפה".
"יש מערכון שעשיתי עם מה קשור, ומשם גיליתי שמשחק זה תחום שאני נורא רוצה להתפתח בו. אבל אבא שלי מסכן נורא. כל הזמן רושמים לי 'מת אבא שלך'. זה קטע מהמערכון".
 
 
 

 @exp0ze

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

 

Behind the scenes of a new editorial for @menshealthitaly  #Brescia #Italy

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

@ellementsmagazine #nyc Photographer: @brucecostaphotography Hair&makeup: @giadaventurotti

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

 

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

@gqitalia @gq 

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

 

 

A photo posted by Shir Elmaliach - Cohen (@shirelmaliach) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ