תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אבוקסיס: אני ווינר בנשמה, לא מתכוון להפסיד מול ב"ש

אבוקסיס והאוהדים. \התגלה כגבר\ |
אוהדי מכבי ת"א הגיעו לביתו של מאמן סכנין: "חשוב לנו שיהיה ערך לכדורגל"

יחסי הגומלין בין יוסי אבוקסיס מאמן בני סכנין ואוהדי מכבי תל אביב מעולם לא היו טובים. עם זאת, בתקופה האחרונה, לאחר אירועי המשחקים בין שתי הקבוצות, טען המאמן בבית הדין כי קיבל איומים על חייו ואף הגיש תלונה במשטרה.

 

ערב המשחק בין סכנין להפועל באר שבע הגיעה נציגות של אוהדי הצהובים לביתו של אבוקסיס והצדדים שוחחו על האירועים האחרונים. האוהדים גם התייחסו למשחקי המחזור האחרון: "אנחנו מאמינים שלא תיתן יד לכך שהמשחק מול באר שבע לא יהיה ספורטיבי, ומקווים תפריד בין אירועי החודש האחרון ומה שאתה מרגיש לבין הזכות שלנו כאוהדים שהאליפות תוכרע בצורה ספורטיבית ולא מנקמות וחשבונות".

 

 

"חשוב לנו שיהיה ערך לכדורגל ולכן באנו להיפגש עם יוסי" אמר יגאל יהודה, אחד האוהדים שהופיע בביתו של המאמן. "אני יכול להגיד שלמרות כל המשקעים וכל מה שהיה סביב יוסי התגלה כגבר שדיבר אתנו בגובה העיניים ועשה הפרדה בין הרגשות לספורט. נקווה שהמשחקים במחזור האחרון יהיו נקיים".

 

אבוקסיס עצמו אמר בפגישה: "כולם מכירים אותי ויודעים שאני ווינר בנשמה ואני לא הולך להפסיד את המשחק הזה, יתרה מכך כל השבוע שידרתי את זה לשחקנים ואני לא נותן למשקעים עם מכבי ת"א לפגוע בספורטיביות. אעשה הכל כדי שכולם ידברו עלינו בצורה חיובית. הבהרתי לשחקנים שהם לא מוותרים את המשחק".

 

המאמן בתגובה לספורט1: "האוהדים הגיעו אלי לבית בשעה מאוחרת והכנסתי אותם מכיוון שאחד מהם הוא קרוב משפחה של ניר סביליה, שהוא חבר טוב שלי. הבהרתי להם שאני אלחם במשחק בשביל עצמי ובשביל הקבוצה שלי, לא בשביל אף אחד אחר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ