תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביטון חושש? "רוג'רס יחתים את ג'רארד"

מעמדו ייפגע? ביטון |
דיווח: מנג'ר סלטיק החדש, והיקר בהיסטוריית סקולטנד, ינחית את האגדה כשחקן-מאמן

הליגה הסקוטית תחזור לעניין בעונה הבאה. אחרי שנים בהן ריינג'רס נעדרה מהליגה הבכירה היא סוף סוף חזרה לשם, וגם סלטיק תעניין עוד יותר אחרי מינויו של מנג'ר ליברפול לשעבר ברנדן רוג'רס לתפקיד המנג'ר.

 

מינוי רוג'רס שבר את שיא התשלומים בליגה, כאשר לפי הפרסומים סלטיק תשלם לו 2.3 מיליון ליש"ט לעונה (כ-45 אלף ליש"ט לשבוע), פי ארבע מקודמו בתפקיד רוני דיילה. בנוסף לכך, סלטיק שילמה לו 3 מיליון ליש"ט כפיצוי על יתרת חוזהו בליברפול, לאור העבודה שרוג'רס היה אמור לקבל מהמרסיסיידרס כ-10 מיליון ליש"ט אם היה נשאר בבית בשנתיים הבאות.

 

 

רוג'רס, שיהיה המנג'ר ה-18 בלבד של הירוקים ב-128 שנות המועדון, התחייב לעשות איתם רעש באירופה. לפי שיוצג רשמית ביום ראשון בפארק הד הוא הספיק להגיד: "זו הגשמת חלום עבורי. עקבתי אחרי סלטיק כל חיי ואני מאושר להיות חלק מהקבוצה הענקית הזאת. אעשה הכל עבור אוהדי סלטיק כדי שתהיה להם קבוצה שהם יהיו גאים בה". בעקבות מינויו של רוג'רס הורידו סוכנויות ההימורים את היחס לזכייה שישית ברציפות של סלטיק באליפות סקוטלנד מ-1 ל-10 ל-1 ל-5.

 

יחזור לאי הבריטי? ג'רארד במשחק ראווה לפני כמה חודשים (gettyimages)

 

העיתון "סקוטיש סאן" פרסם ידיעה מרתקת, לפיה רוג'רס רוצה להנחית בסלטיק את סטיבן ג'רארד בתור כמאמן-שחקן, שיעזור לו על המגרש ומחוצה לו. ג'רארד מסיים את חוזהו ב-MLS עם לוס אנג'לס גאלקסי בדצמבר 2016, וייתכן שיתפתה להגיע, לאחר שבעבר הוא כבר הצהיר שהיה רוצה להתחיל לאמן. מי שעשוי להיות מושפע מהרכש הנוצץ הוא ניר ביטון, שתחת דיילה חיזק וביסס את מעמדו, והפך לשחקן חשוב מאוד במערך.

 

שחקני עבר של סלטיק היללו ושיבחו את המינוי. ג'ון הרטסון אמר: "זה מינוי גדול. הוא מנג'ר שהוכיח את עצמו בכל קבוצה בה אימן. הוא עלה עם סוונזי ליגה לראשונה מזה 30 שנה וסיים במקום השני עם ליברפול בליגה". ג'ון בארנס: "הוא יעשה עבודה מצוינת". פראנק מקאבני: "ברכות לסלטיק ולרודג'רס, אני חושב שהשילוב ביניהם יכול להיות שידוך מגן עדן". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ