תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלישע לוי: "אין ראויה יותר מהפועל באר שבע"

אלישע לוי: "אין ראויה יותר מהפועל באר שבע"
אחרי הזכיה מגיעות הברכות. ח"כ מירי רגב: "בירת הנגב הפכה לבירת הכדורגל"
אז הפועל באר שבע עשתה את המוטל עליה וזכתה באליפות לראשונה מזה ארבעים שנה, מה שגרר שלל מברכים שהתפעלו מההישג של האדומים. ״אין ראויה יותר מהפועל ב"ש לזכות העונה באליפות", פתח מאמן נבחרת ישראל אלישע לוי, "התואר היום מגיע לאחר תהליך ממושך, ומהווה הוכחה לכך שבכדורגל אין קיצורי דרך"."
 
"אני שמח בשמחת האוהדים, העיר, הבעלים, השחקנים והצוות המקצועי בראשות ברק בכר על הזכיה, אין לי ספק כי גם בשנים הבאות באר שבע תתמודד על כל תואר וברור לי כי המועדון ימשיך להתפתח", המשיך לוי. "מדובר בקבוצה שנמצאת כל הזמן במגמת שיפור ובמועדון שרק הולך ומתפתח, זה בהחלט דבר חשוב לכדורגל הישראלי וגם נבחרת ישראל תצא נשכרת מכך. חיבוק גדול לחברים הרבים וברכות מקרב לב לאלופה החדשה שלנו״.
 
 
גם שרת הספורט ח"כ מירי רגב הייתה בין המברכים. "ארבעים שנה המתינו האוהדים והעיר כולה לחזור לקדמת הספורט הישראלי והערב זה קרה -  בירת הנגב הפכה לבירת הכדורגל. אני מברכת את הקבוצה על זכייתה באליפות המדינה ואת אלונה ברקת על מפעל חיים ספורטיבי וחברתי שראוי לכל שבח. כבוד גדול מגיע גם למכבי תל אביב על שנתנה פייט ראש בראש עד הסוף. אני מאחלת להפועל באר שבע עוד הרבה הצלחה ומקווה שתביא לנו כבוד גם באירופה".
 
יו״ר ההתאחדות עופר עיני, אמר: ״זהו יום חג עבור העיר באר שבע, אוהדי הקבוצה והכדורגל הישראלי כולו. הברכות מגיעות בראש ובראשונה לבעלים, אלונה ברקת, שהשכילה בסבלנות ובחכמה לבנות מועדון מפואר למרות לא מעט קשיים בדרך. אני מקווה שאנשים ונשים נוספים יאמצו את הדרך הזאת ויצטרפו לכדורגל. מחמאות גדולות לצוות המקצועי ולשחקנים, ובראשם הקפטן אליניב ברדה, על עונה מצוינת. החברה הישראלית והכדורגל שלנו צריכים היום להיות גאים בזכייה של באר שבע ובבשורה שמגיעה עמה". 
 

"בירת הנגב הפכה לבירת הכדורגל" (דני מרון)
 
"נולדתי וגדלתי בבאר שבע וזכורות לי היטב האליפויות האחרונות, החשיבות והגאווה שהעניקה הקבוצה לתושבי העיר", גילה עיני, "זאת היתה עונה מצוינת עבור ליגת העל וביום שלישי אני משוכנע כי גמר גביע המדינה בין מכבי ת״א למכבי חיפה חייב להיות אקורד סיום שיעשה את כולנו גאים בכדורגל שלנו״.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ