תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לוי: "יש לי הרבה מילים להגיד, שומר אותן לעצמי"

לוי: "יש לי הרבה מילים להגיד, שומר אותן לעצמי"
מאמן מכבי חיפה אחרי ה-6:0 ממכבי ת"א. הקופים הירוקים: "אתם תשלמו על המכירה"
הסיפור הגדול של השבת היה כמובן הזכיה של הפועל באר שבע באליפות, אבל גם בבלומפילד התרחש אירוע שלא יישכח זמן רב. שלושה ימים לפני גמר הגביע, מכבי חיפה התבזתה והובסה 6:0 על ידי מכבי תל אביב, במה שהיה נראה לפרקים כמו משחק בין בוגרים לנערים.
 
אוהדי חיפה היו נסערים בסיום וצעקו במשך דקות ארוכות "ביזיון, ביזיון" - קריאות שנשמעו היטב בתוך חדר ההלבשה של הירוקים. יעקב שחר ניסה לעודד את השחקנים וביקש מהם לתקן את הרושם בגמר הגביע ביום שלישי נגד אותה מכבי תל אביב. 
 
 
רוני לוי, כמובן מהאחראים לאחת התצוגות המביכות של המועדון בשנים האחרונות, ניסה להסביר: "זה היה משחק רע מאוד שלנו, אין שום סיבה שניראה כך במשחק כזה. יש מילים יותר קשות להגיד ואני כרגע שומר אותן לעצמי. ביום שלישי יש את גמר הגביע וצריך לעשות סוויץ' מאוד חד ולהפיק לקחים".
 
המאמן הוסיף: "היו הרבה סיבות מקצועיות לתבוסה, הייתה קריסה ואיבדנו את תבנית המשחק באופן האישי והקבוצתי. קרסנו והפסדנו בקלות גדולה מדי. ההרגשה קשה ורעה מאוד ויש הרבה אמירות רעות להגיד וכל הגדרה תהיה נכונה".
 
בבוקר שאחרי המפלה ורגע לפני האימון, רוני לוי אסף את שחקניו וניסה לעודד אותם. "לא מתאים למכבי חיפה תוצאה כזו. יש הרבה מה ללמוד מהמשחק האחרון, הרבה דברים לא בסדר, אך אני רוצה לעשות מעבר חד, מהיר וברור לשלישי. אפשר לקחת את המשחק למקום של דכאון ולהגיד שקיבלנו בראש או להגיד יש לנו גאווה. הגענו לגמר בדרך הכי קשה שיכולה להיות ולגמר גביע לא מגיעים כל יום. זה יהיה המקום להחזיר לקהל שלנו ואת הכבוד המקצועי של כולנו", אמר המאמן. 
 
מאמן מכבי חיפה אמור לבצע חמישה שינויים בהרכב ביום שלישי. ולדימיר סטויקוביץ', מארק ואליינטה, נטע לביא, לודוביק אוברניאק ויוסי בניון יחליפו את אוהד לויטה, עיאד חבשי, קובי מויאל, אופיר קריאף ואחד מבין חן עזרא וגילי ורמוט.
 
בסיום הוא כבר היה פחות מחויך. רוני לוי (עדי אבישי)
 

אחד מאוהדי מכבי חיפה שזעם על ההפסד המביך למכבי תל אביב צייץ בטוויטר למנג'ר החדש של מכבי חיפה ת'ור-קריסטיאן קרלסן: "אני מקווה שאתה רואה את המשחק של מכבי חיפה. יש לך עבודה רבה בקיץ". המנג'ר המקצועי החדש ענה לו: "אתה יכול להיות בטוח שאנחנו כבר עובדים קשה ומכינים את העונה הבאה".

 

 

 

 
במהלך היום ראיינו הירוקים באתר הרשמי את הקשר נטע לביא, שקרא לאוהדים לתמוך ולעמוד מאחורי הקבוצה בגמר גביע המדינה נגד מכבי ת"א ביום שלישי.
 
"אנחנו אחרי הפסד לא קל, ההרגשה שלנו רעה מאוד", אמר לביא. "ראינו עד כה כואב לכם, אכזבנו אתכם וזה לא פשוט בשבילנו. אבל, יש לנו משחק חשוב מאוד. לנו, לקהל ולמועדון. זה הזמן של כולנו להתלכד ולהגיע כיחידה אחת לטדי, אין דבר חשוב מזה".
 
קורא לאוהדים להתלכד סביב המועדון. לביא (ערן לוף)
 
"הקופים הירוקים": מבטלים את הגעתנו לאימון המסכם
 
הארגון הגדול של אוהדי מכבי חיפה, "הקופים הירוקים" אשר אחראי על העידוד, הודיע כי "בעקבות הביזיון אמש בבלומפילד, מהמשחקים המשפילים בהיסטוריה שלנו בו השחקנים ויתרו מראש ונתנו לנו לראות אותם מתרסקים מול היריבה השנואה, אנו מבטלים את הגעתנו לאימון המסכם ואת השיירה אשר תוכננה לצאת לירושלים ביום המשחק".
 
"במצב בו השחקנים והקבוצה מגיעים למשחק בשביל להעביר 90 דקות ובוחרים שלא להילחם ולירוק בפרצוף של כל אוהדי מכבי חיפה באשר הם - אנו לא נגיע להטריף אותם לפני הגמר. לא כאשר מועדון מחליט לוותר על משחק אחד לטובת משחק אחר, ומתנהג בצורה מביישת ואנטי ספורטיבית אשר לא מאפיינת ואסור שתאפיין מועדון כמו מכבי חיפה.
 
לסיום נכתב בהודעת הארגון: מכרתם אותנו, ועל כך תשלמו. אם חשבתם שתוכלו לרכב על גל התמיכה מאיתנו ולהמשיך לבייש את הסמל אתם טועים. דבר כזה לא יעבור על סדר היום".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ