תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברדה: לא משווה עצמי לאף אחד, נתתי את הכי טוב

האזינו לראיון | צילום: ערן לוף
קפטן ב"ש על הבחירה לשחקן השנה. צדק: "אירופה? אני מורחק, שיסתדרו"
הפועל באר שבע עדיין לא נחתה מהענן שטיפסה אליו בעקבות האליפות הראשונה אחרי בצורת בת 40 שנה. אליניב ברדה הוכתר כשחקן העונה על ידי מנהלת הליגה ובינתיים בבירת הנגב כבר פוזלים לעבר מוקדמות ליגת האלופות.  
 
כשנשאל בתכנית הספורט של רדיו 103FM על הבחירה בו ולא בערן זהבי לשחקן העונה, השיב אליניב ברדה: "אני לא משווה, עשיתי את הכי טוב בשביל הקבוצה שלי. להגיע עם באר שבע לאלופות? האמנתי, אבל זה היה בגדר חלום. אני שמח שנוכל להגשים אותו. ידעתי בדיוק לאן אני חוזר וידעתי שיכולים להיות קשיים. זה מקום שונה מבחינה ניהולית מהמקום שעזבתי".
 
 
"לא נהיה מדורגים באירופה לאורך כל הדרך, אבל נשאף להגיע לליגת האלופות", הזכיר החלוץ, והתייחס גם לרוטציה בסגל: "כל דבר נעשה בתיאום ובהבנה עם ברק (בכר). אם הייתי צריך לעלות מהספסל, הייתי עושה את זה. במשחק האחרון, של להיות או לחדול, אני שמח שלקחתי חלק. הייתה לנו מטרה שהיא קודמת לי וקודמת לכל מאמן". 
 
"האיצטדיון החדש נותן אווירה מדהימה", המשיך ברדה. "הצלחנו לשמור על הבית כל העונה וכמעט לא לאבד שם נקודות. שברנו איזה מיתוס על קבוצה עם איצטדיון חדש ולא רק שלא נפגענו, אלא גם לקחנו אליפות באיצטדיון חדש". 
 

עכשיו הכל אפשרי? (ערן לוף)
 
על היעדר הזימון לסגל הנבחרת אמר ברדה: "בגילי, אחרי 4-5 שנים רצופות בלי פגרה, אולי מבחינתי זה דבר לא רע. אני מקווה לשחק עוד שנה ואחר כך אני מאמין שיהיה תפקיד. מה הגדרת התפקיד? אני עדיין לא יודע". 
 
"קודם כל שיסתדרו לבד, כי אני מורחק משלושה משחקים באירופה", אמר בחיוך שיר צדק. "אנחנו לא מדורגים, זו תהיה משימה הרבה יותר קשה. אבל הפועל באר שבע בטרנר... השמיים הם הגבול, הכל יכול לקרות".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ