תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הת'אנדר דרסו 105:133 את גולדן סטייט במשחק ה-3

קרי מחפש איפה להתחבא |
האלופה הושפלה אצל דוראנט והחברים. האליפות בסכנה

תיקחו אותם ברצינות. אם עד עכשיו העובדה שהעיפו את סן אנטוניו בחצי גמר המערב וגם הניצחון במשחק מספר 1 בגמר נגד האלופה, גולדן סטייט לא הרשימו. אחרי ה-105:133 המוחץ של אוקלהומה סיטי הלילה (בין ראשון לשני) במשחק מספר 3 בסדרה על הווריורס, אין מנוס – זו מועמדת רצינית להגיע לגמר וגם לקטוף טבעת.

 

הווריורס לא חוו כזו השפלה זמן רב וגם כשהפסידו חשבנו שזו תופעה חד פעמית. הפעם, סטף קרי וחבריו נראים בהחלט ככאלה שאפשר לעצור, בטח כשקווין דוראנט וראסל ווסטברוק מתפקדים כך ואפילו סטיבן אדאמס והשפם גורמים ל"לוחמים" להיראות לרגע רע.

 

  • הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

 

מצד אחד, בילי דונובן והחבורה שלו נראים לוהטים בדיוק בזמן, מנגד סטיב קר ואלו שלו מתחילים לגמגם ולמרות המאזן המטורף לאורך העונה כולה כשמדובר במאני-טיים הכל משתנה. אתם יודעים, ככה זה ב-NBA.

 


דוראנט מוצא זמן להכל (AFP)

 


וגם אמא שלו מרוצה (AFP)

 

הדריסה החלה ברבע השני ולהפסקה ירדו המארחים בפער של 25 נקודות עם הצגה אדירה. בהמשך דוראנט וגם ווסטברוק לא הורידו את הרגל מהגז והפער טפח כבר ל-39 נקודות הפרש כשהיה ברור שהמשחק הולך בכיוון אחד. מי שלא שלט בעצבים היה דריימונד גרין שבעט במפשעה של סטיבן אדאמס וביטא את התסכול של חבריו. הפורוורד האנרגטי צפוי להיענש וניסה להתגונן כשאמר: "לא ניסיתי לבעוט באף אחד". 

 


קרי מעדיף נחמה במגבת (AFP)

 


וגם לאיגודלה אין תשובות (AFP)

 

דוראנט להט עם 33, ווסטברוק סייע עם 30 משלו ואיבקה רשם 14. אצל האלופה שנראית פגיעה מתמיד הופיעו רק קרי עם 24 ותומפסון עם 18, אך גם הם היו רחוקים מלהרשים. 

 

 

 

לראשונה אחרי תקופה ארוכה, הווריורס נראים פגיעים, פגיעים מתמיד. האם זה יעלה להם באובדן הצלחת דווקא בתום עונה היסטורית בליגה?

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ