תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סלע נכנע ב-5 מערכות והודח בסיבוב הראשון

סלע. הרגיש כמו שני משחקים | צילום: Gettyimages
הישראלי הפסיד לבראון 6:7, 6:4, 7:6, 4:6, 6:4 ברולאן גארוס. ישתתף בריו?
דודי סלע קיווה להשתתף בסיבוב השני של הרולאן גארוס, אך לאחר יומיים של מאבק בגשם ובדסטין בראון האמריקני, נכנע המחבט הבכיר של ישראל אחרי חמש מערכות (6:7, 6:4, 7:6, 4:6, 6:4ׁ) וסיים את דרכו בגראנד סלאם החימר בצרפת.
 
המפגש בין השניים יצא לדרך כבר אתמול (ראשון), אולם הגשם בפאריס הוביל להפסקת כל המשחקים למשך יממה, כך שרק כ-24 שעות לאחר תחילת ההתמודדות המחבט הישראלי הפסיד בחמש מערכות למי שבווימבלדון האחרון הפתיע את רפאל נדאל.
 
  • הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1
 
סלע, המדורג 62 שההדחה המוקדמת עלולה לסכן את השתתפותו בריו 2016, פתח היטב את המפגש מול היריב שעלה מהמוקדמות וניצח את המערכה הראשונה בתוצאה 6:7 (5) לאחר שובר שוויון, אבל במערכה השנייה האמריקאי הגבוה (1.91) הוא ששבר את ההגשות בדרך ל-4:6 ושוויון במערכות.
 
בראון בין המשחקונים. שבר בדיוק בזמן (Gettyimages
 
במצב של 4:4 במערכה שלישית המשחק הופסק בשל גשמים, וכשהשניים חזרו הם הצליחו לשמור על ההגשה והמערכה הלכה לשובר שוויון, - ושוב הייתה של בראון על העליונה עם ניצחון 6:7 (6). בעיצומה של המערכה הרביעית, לאחר שני משחקונים (1:1), הגשם שוב ירד והתקבלה ההחלטה שהמשחק יתחדש רק למחרת.
 
דודי סלע הגיע עם כוחות מחודשים להמשך המשחק וניצח את המערכה הרביעית בתוצאה 4:6, אבל בראון התעשת במערכה המכריעה בדרך לניצחון - סלע אמנם נשבר ושבר בחזרה כדי להשוות ל-4:4, אך הישראלי נשבר בשנית, נקלע לפיגור 5:4 ואיבד גם את המשחקון האחרון שקבע 2:3 במערכות לבראון.
 
 
ואורינקה הזיע מול רוסול

 

אחד המועמדים הבכירים לזכייה בתואר, סטן ואורינקה (3 בטורניר), נאלץ להזיע מול לוקאש רוסול (59 בעולם) לפני שניצח בחמש מערכות 6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. לעומתו קיי נישקורי (5) ומילוש ראוניץ' (8) לא התקשו לנצח בשלוש מערכות חלקות את סימונה בוללי ואת יאנקו טיפסרביץ', בהתאמה.

 

בנשים: גם גרבינה מורוגוזה (4) הספרדייה שמקווה לשחזר את ההעפלה לחצי הגמר מ-2014, התקשתה מאוד מול אנה קרולינה שמידולובה הסלובקית לפני שניצחה בשלוש מערכות 6:3, 3:6, 3:6. לעומתה, סימונה האלפ הרומנייה לא התקשתה מול נואה היבינו היפנית וניצחה 2:6, 0:6.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ