תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יעקב בוזגלו: מאור חתום בב"ש, אך דברים נשקלים

יעקב בוזגלו. \שלם עם ההחלטה שלי\ | צילום: עדי אבישי
אחרי החגיגות, האב מספר על מערכת היחסים בנגב והעתיד של הבן שלו

מפגש הזוי התקיים שלשום באולפני הרצליה. על הסט של "בובה של לילה" נפגשו האב יעקב בוזגלו, הבן מאור ורוח השטות.

 

הקומיקאי המחונן אסי ישראלוף, סיגריה תחובה בין אצבעותיו, פיזר את העשן מעל עתידו של "בנו".  לא נגענו: "בלי הילד שלי הענק, מאור, שנתן בשבת שמאלית לכיוון הנגדי, מכבי ת"א הייתה אלופה. זה ילד ענק, זה ילד שהוא תותח ברמה בינלאומית". ואז נשק לילד הענק על הלחי ואמר לו: "בעונה הבאה אני סוגר לך חוזה ברעננה, כבר דיברתי איתם, הכול סגור. תהיה שם חלוץ מרכזי. קבוצה שתשמור אותך, דקה לא תשב שם על הספסל. כשמאור לא ישב על הספסל, הוא הביא אליפות לבאר שבע".

 

 

"התגעגעתי אליך אבא", אמר מאור. "אוהב אותך מאורי", השיב הכפיל של אבא יעקב וחתם את הפגישה בנשיקה.

 

אדריכל האליפות והאחראי למהפך

 

את האבא האורגינלי תפסנו במצב רוח סגרירי. שוקל את צעדיו ומשתדל לברור את מילותיו. ממשחק האליפות הוא הדיר את רגליו, ולא היה שם כדי למתוח את החזה בגאווה כשמאור הניף את הצלחת יחד עם אליניב ברדה ומאור מליקסון. משחק שני ברציפות שהוא מחרים, וגם בחגיגות הרשמיות הוא העדיף לצפות דרך הטלוויזיה. "לאחרונה לא באתי לאצטדיון – בחרתי להיפגע, ואני שלם עם זה. ראיתי כל מה שצריך לראות. אני לא הנושא המרכזי".

 

"בחרתי להיפגע ואני שלם עם זה" (עדי אבישי)

 

מאור היה שותף לזכייה באליפות, מדוע לשבור את הכלים?

"40 שנה חיכו בבאר שבע לאליפות הזאת, ולמאור יש חלק גדול בהשגתה. ועדיין, הוא חלק מקבוצה. מי שמכיר אותו נתקל לא פעם במצבים שבהם העדיף לפרגן ולזקוף לאחרים יותר ממה שמגיע להם".

 

רגע, החוזה שמאור חתום עליו לעוד עונה בהפועל ב"ש לא מחייב אתכם?

"נכון שיש לו חוזה, אבל צריכים לבחון את הדברים ולברר אם כדאי לבחון אותם לכיוונים אחרים. כמו שאני מבין את ה'מטריה', במצבים כאלה יושבים ומדברים. כרגע אנחנו מדשדשים. יש לנו זמן, קודם נשב עם עצמנו. האליפות טרייה, ניתן עוד קצת זמן לחגיגות ואז נתקדם".

 

אז מה החיפזון?

"עברנו כברת דרך יחד. מאור הצטרף להפועל באר שבע ב-2013, כשהייתה קבוצת תחתית, ותראו לאן הוא הביא אותה כעבור שלוש שנים. הוא וברדה עשו את המהפך. שניהם אדריכלי האליפות. להקדים את מכבי ת"א בעונה שהיא צוברת 81 נקודות זה לא עניין של מה בכך".

 

"תראו לאן מאור הביא את ב"ש כעבור שלוש שנים" (דני מרון)

 

מה תגיד לאלה הטוענים שאתה מעורב יתר על המידה בענייניו של מאור?

"מותר לי לדאוג לבן שלי, וחבל שאנשים משליכים את זה לכיוונים שליליים. בסדר, אני חי טוב עם זה. שימתחו ביקורת עניינית, רק בלי לעג בבקשה".

 

בשורה התחתונה, מסתבר שהילד באמת ענק.

"בקנה מידה ישראלי, אין פה בכלל שאלה. כיף לראות שחקן מסוגו מלהטט על כר הדשא, ותדע שאנשים קונים כרטיסים כדי לראות אותו בפעולה. אי אפשר שלא להתאהב בו. מעבר לכשרון, מדובר בילד שהוא גם צנוע וגם נחמד".

 

ומה לגבי אלמוג בוזגלו?

"בעונה הבאה ישחקו שלושה מילדי משפחת בוזגלו בליגת העל. אסי עם אשקלון, מאור ואלמוג בקבוצות אחרות".

 

אתה רואה תסריט שמאור ואלמוג ישתפו פעולה בב"ש?

"כל דבר בעתו".

 

משפחת בוזגלו עם הבן אלמוג. יתאחד עם מאור? (ערן לוף)

 

היהלום שבכתר

 

תגיד, יש עוד 'ילדים ענקים' בתוכנית?

"כשאמרתי 'הילד ענק', הרבה אנשים צחקו עליי, ואז 'בובה של לילה' החדירה את הסלוגן הזה לתודעה הציבורית. החיקוי של ישראלוף נתפס, ובכל מקום אנשים אמרו לי 'הילד ענק, הילד ענק'. זרמתי איתם ולקחתי את צירוף המילים שחיברתי הכי רחוק שרק אפשר. מאור הצדיק כל אות וכל מילה. הוא היהלום שבכתר. הקמתי חברה בשם 'הילד ענק', והיא מעניקה סיוע לצעירים ומייצגת שחקנים בבואם לנהל מו"מ מול מועדונים. אנחנו פה לסייע להם". 

 

קודם תסייע לאוהדים של ב"ש. מאור ימשיך בטרנר?

"כיף לדעת שהאוהדים מחוברים למאור, ונכון שגם הילד הרגיש בבאר שבע כמו בבית. כרגע אין לי מה לחדש לכם מעבר לזה". 

 

אולי הליגה בארץ קטנה עליו?

"אני לא רוצה לדבר סתם. הדברים נשקלים מכל הזוויות. מי שמכיר את משפחת בוזגלו יודע שאנחנו משפחה תחרותית. לא נצא מגדרנו".

 

"יודעים שמשפחת בוזגלו היא תחרותית" (דני מרון)

 

ניסית לברר מדוע הורידו אותו לספסל נגד מכבי ת"א ומול מכבי חיפה?

"על פיו של ברק בכר יישק דבר, תשאלו אותו. אבל מי שמכיר את העובדות, מתקשה להבין. הנה, במשחק הלפני אחרון עם סכנין, מאור פתח בהרכב, כבש את אחד השערים בניצחון 1:4 והיה המצטיין במגרש. נגד מכבי ת"א הוא לא פתח, וגם נגד מכבי חיפה הוא לא ראה דשא. ומה הייתה התוצאה? נקודה אחת מתוך שש אפשריות!"

 

טענו שהוא ומליקסון לא יכולים לשתף פעולה

"בדיחה טובה. הכדורגלנים הכי טובים בעולם פורחים כשלצדם שחקנים ברמה עולמית. איך מסי וניימאר מסתדרים? ומה תגידו על רונאלדו וגארת' בייל? הגיע הזמן שגם בארץ שלנו יבינו שיש שחקנים שנועדו למעמדים הכי חשובים. להגיד שמאור שלי ומליקסון לא מסתדרים זה לעג לאינטליגנציה.

 

"במשחק האליפות מאור כבש ובישל, ובתווך גם מליקסון הבקיע. כוכבים כאלה מפרגנים אחד לשני, ושניהם נתנו את הטון במשחק הכי חשוב בתולדות המועדון. אני לא רוצה לחשוב מה היה עלול לקרות אם מאור בוזגלו לא היה על המגרש בשבת. אסון ספורטיבי זה בלשון המעטה".

 

"כוכבים כאלה מפרגנים אחד לשני". בוזגלו מברך את מליקסון (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ