הפיצויים של ואן חאל: 5.4 מיליון ליש"ט

הפיצויים של ואן חאל: 5.4 מיליון ליש"ט
ההולנדי נזרק מיונייטד וחש פגוע: "בניתי יסודות להמשך". מאטיץ' יצטרף?

אחרי יום מתוח של ציפייה להודעה רשמית על פיטורי לואי ואן חאל זה קרה עם סגירת הבורסה בניו יורק שם נסחרות המניות של מנצ'סטר יונייטד. דווקא מחליפו הצפוי של ההולנדי, ז'וזה מוריניו היה האיש שבישר למאמן את ההודעה מתוך כבוד הדדי לאחר שהשניים עבדו יחד בעבר.


ואן חאל ביקש שההודעה של יונייטד תימסר רק אחרי שייפרד מכל השחקנים במתקן האימונים וכשההודעה נמסרה הוא כבר היה במטוס עם אשתו לחופשה בפורטוגל.


ההולנדי קיבל פיצוי של 5.4 מיליון ליש"ט, אבל מרגיש פגוע מהיחס כלפיו. כעת כולם מצפים למינויו של ז'וזה מוריניו בזמן הקרוב למאמן הקבוצה.


עוזר המאמן, ריאן גיגס נסע לחופשה בדובאי על מנת להחליט על עתידו. המועדון וגם מוריניו רוצים שימשיך, אבל הוא כנראה יעזוב. ה"סאן" פרסם שגארי נוויל שאימן את ולנסיה בעונה החולפת מועמד לתפקיד וגם בריאן קיד שעבד עם מנואל פלגריני במנצ'סטר סיטי יצורף.


מוריניו רוצה עוזר שמבין, מכיר ויש לו ידע בהיסטוריה של המועדון והיה קרוב אליו במשך שנים. קיד עזר לגדל את דיוויד בקהאם, פול סקולס וגיגס עצמו כעוזרו של אלכס פרגוסון. נוויל ומוריניו הפכו חברים מאז מגן העבר פרש. השאלה אם נוויל, חברו של גיגס ,ירצה לרשת את מקומו?


ואן חאל הרגיש מושפל שדווקא בשעתו הכי יפה ביונייטד אחרי זכייה בגביע הוא נזרק הביתה. "אני בניתי עבור מוריניו את היסודות של הקבוצה והזכייה בגביע תביא איתה בעתיד עוד תארים", סיכם.


דני בלינד ,עוזרו של ואן חאל בנבחרת הולנד ואביו של דיילי בלינד לא היסס למתוח ביקורת על המינוי כשאמר: "נהגו בו בחוסר כבוד. לא ייתכן שמנג'ר עם כל כך הרבה תארים והצלחה יעוף ככה מהקבוצה. הוא תמיד גונן על השחקנים. עבדתי איתו שבע שנים ואני יודע כמה הוא העניק לשחקנים".


באשר לתכניות הרכש של מוריניו. ה"דיילי מייל" פרסם כי נמניה מאטיץ' מצ'לסי עשוי להיות אופציה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ