תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טיבי מחכה לחוזה חדש, בן חיים ובן בסט יעזבו

שיר הפרידה שלו? |
במכבי ת"א רוצים להניף את הגביע, אך עסוקים ביום שאחרי. ראיקוביץ' ימכר?

במכבי תל אביב יודעים כי כל דבר פרט לזכיה בגביע יגרום לאובדן מוחלט של כל התארים העונה. ב-20:50 רק דבר אחד מונח על הפרק – גביע המדינה.

 

השינויים באופק כבר מורגשים. המאמן פטר בוס להודיע רשמית על עזיבתו את מכבי ת"א לאייאקס ככל הנראה בתום ההתמודדות.

 

 

המנג'ר ג'ורדי קרויף צפוי אף הוא להודיע על מחליף לבוס וגם מינוי מנהל מקצועי למחלקת הנוער – כבר בימים הקרובים וייתכן כי גם לאחר ההתמודדות.

 

מבחינת מצבת השחקנים הנושא החם עתידם של לא מעט שחקנים. הבלם איתן טיבי לא חתם על חוזה חדש ולא ברור אם יישאר.

 

"הסיפור של טיבי הוא מוזר ומביך כי מכבי ת"א יכולה למצוא אותו בכל רגע הופך לשחקן של הפועל באר שבע, מכבי חיפה או הפועל תל אביב וזאת תהיה מכה למועדון", סיפרו במכבי ת"א.

 


פטר בוס, ייפרד בתום המשחק? (עדי אבישי)

 

שני שחקנים ישראלים נוספים הבלם טל בן חיים והחלוץ עדן בן בסט המחזיקים חוזים של כ–400 אלף יורו לעונה הבאה לא יזמו עזיבה, אך לא צפויים להמשיך כשההערכות הן שמכבי תל אביב תשתתף במימון שכרם במועדון אחר.

 

הבלם קרלוס גרסיה לו חוזה לעונה נוספת מבוקש בארה"ב וטורקיה ומקורביו מספרים כי הוא חש שאין כלפיו את ההערכה המקצועית לה הוא ראוי למרות שמבחינתו הוא רוצה להמשיך גם בעונה הבאה במכבי תל אביב.

 


איגיבור, בדרך החוצה (ערן לוף)

 

שחקנים נוספים שעתידם לא מובטח בשל יכולתם או הרצון למכור אותם הם השוער פרדראג ראיקוביץ', נוסא איגייבור, והחלוץ אורלנדו סה.

 

במישור המקצועי קיימת התלבטות בין נוסא איגייבור לאליאל פרץ כשפטר בוס יכריע בסמוך לפתיחה.

 

"עשינו כבר את ההפרדה בין הליגה לגביע. ברור שזו תהיה אופרה אחרת, זה משחק שאי אפשר לתקן אחריו. עזיבת בוס לא תשפיע", ציינו שחקנים.

 


"משחק שונה מהליגה, אין דרך חזרה" (עדי אבישי)

 

ההרכב המשוער: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, אבי ריקן, גל אלברמן, האריס מדוניאנין, אליאל פרץ (נוסא איגיבור), דור מיכה, ערן זהבי, טל בן חיים. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ