תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פאקו מחכה? ולנסיה עשויה לפנות למכבי בנוגע לזהבי

בעונה הבאה בספרד? זהבי | צילום: עדי אבישי
המאמן נחוש לצרף את השחקן שסייע לו לזכות בטרבל. המחיר: 4 מיליון יורו
האם ערן זהבי ופאקו אייסטראן יתאחדו בעונה הבאה בליגה הספרדית? ייתכן שכן. ולנסיה, קבוצתו של המאמן הבאסקי, עשויה לפנות למכבי תל אביב בתקופה הקרובה ולהתחיל במשא ומתן בנוגע למלך שערי ליגת העל. על פי הערכות, הצהובים צפויים לדרוש כ-4 מיליון יורו עבור הכוכב הגדול ביותר שלהם.
 
מגעים רשמיים בין הצדדים, כאמור, עדיין לא החלו, אבל פאקו נחוש לצרף את השחקן עימו זכה בטרבל בישראל בעונה שעברה ואם ולנסיה תגיש הצעה רצינית וזהבי ירצה במעבר, אז מיץ' גולדהאר לא צפוי להתנגד לעסקה. מנגד, אם זהבי יבחר להישאר בקרית שלום, אז מכבי ת"א תהיה מוכנה, ככל הנראה, לשדרג את שכרו ל-1.4 מיליון יורו בעונה.
 
 
בסביבתו של השחקן אישרו בדבר ההתעניינות של ולנסיה, כמו ממספר קבוצות אחרות, אבל הוסיפו כי כל מה שקשור לעתידו יעבור רק דרך ראשי מכבי ת"א. גורם המקורב למהלך סיפר לספורט1: "זאת יכולה להיות ההעברה של השנה. פאקו נחוש להביא את זהבי שכל כך פרח תחתיו ואם ולנסיה תגיע עם קרויף וגולדהאר להסכמות כספיות, מכבי לא תעמוד בדרכו של זהבי".
 
פאקו, כאמור, מעוניין להתחזק בחלוץ שיוסיף מחץ בהתקפה ושיתווסף למצבת החלוצים של ולנסיה שכוללת את פאקו אלקאסר, אלבארו נגרדו וסאנטי מינה הצעיר. על פי דיווחים בספרד, אחד החלוצים שעשויים לבוא בחשבון במידה שזהבי לא יגיע לוולנסיה הוא חלוץ נבחרת ונצאולה קריסטיאן סאנטוס, שהבקיע העונה בשורות ניימיכן ההולנדית 16 שערים.
 

יתאחד עם זהבי? פאקו (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ