תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"בוזגלו כוכב בב"ש, אך צריך גם לדעת להיפרד"

בוזגלו. \הנבואה ניתנה לשוטים\ |
הקשר מבוקש במכבי חיפה ומכבי ת"א. בנגב יאיצו את המגעים עם ז'אורז'יניו

"מאור כוכב בבאר שבע אבל לפעמים צריך גם לדעת להיפרד בזמן הנכון" , כך אומר מקורב לקשר לספורט1 בעקבות ההתעניינות בשחקן, מצדן של מכבי חיפה ומכבי תל אביב. בקבוצה של ברק בכר יודעים כי עזיבתו תפגע בקבוצה מקצועית, בעונה בה ישחקו במוקדמות ליגת האלופות, אך יותר מכך הם לא מעוניינים כי השחקן יחזק את אחת מיריבותיהן לצמרת.

 

בוזגלו עצמו, המחזיק בחוזה לעונה נוספת בבירת הנגב, טרם החליט האם ברצונו להישאר בבאר שבע או לעבור לקבוצה אחרת, כשהשיקול העיקרי הוא מעמדו המקצועי והרצון להיות שחקן מפתח. אגב, השחקן עצמו התייחס לנושא בחשבון האינסטרגם שלו בו כתב: "אני עדיין חוגג את האליפות המדהימה שלנו בבאר שבע והנבואה? ניתנה לשוטים".

 

 

בעניין אחר, בבאר שבע יאיצו בימים הקרובים את המגעים עם בני סכנין בנוגע לז'אורז'יניו, כאשר בשלב זה גם מכבי חיפה נמצאת בתמונה. מקורבים לעסקה מסבירים כי בכל מקרה הברזילאי יעבור לאחת משתי הקבוצות, לאור העובדה כי בסכנין מעוניינים להרוויח ממכירת השחקן, שמסיים חוזה בקיץ הבא.

 

ז'אורז'יניו. מאבק מול מכבי חיפה (ערן לוף)

 

אופיר דוידזאדה, שמיוצג על ידי דודו דהאן, מעורר עניין רב בבלגיה ונראה שנכון להיום, הוא צפוי לעזוב את הקבוצה בקיץ הנוכחי. בקבוצה מעוניינים באיתן טיבי שסיים חוזה במכבי ת"א, אך טרם הגישו לו הצעה רשמית. גם שמו של אוראל דגני הועלה כמועמד להצטרף לנגב.

 

במקביל, המאמן ברק בכר מחפש עוזר, לאחר עזיבתו של אסף נמני, כאשר שני השמות המובילים בשלב זה הם גיא צרפתי ועמיר נוסבאום.

 

הקעקוע המדהים של וובה בראון

בחלון ההעברות של ינואר הצטרף להפועל ב"ש הקשר וובה בראון שהגיע מקריית שמונה, אבל החיבור שלו לאדומים מבירת הנגב עוצמתי ולא במקרה זו הדרך בה הוא בחר להנציח את הזכייה באליפות:

 

בראון דאג שצלחת האליפות תמיד תהיה איתו (פרטי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ