תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מארי שרד מותחן נוסף, גם ואוורינקה והאלפ עלו

לא מלקק דבש בפאריס. מארי |
רולאן גארוס: המדורג 2 נזקק שוב ל-5 מערכות. בסיבוב השלישי מחכה לו קרלוביץ'
אנדי מארי מפנטז על זכיה ראשונה בקריירה באליפות צרפת הפתוחה, אבל אם הוא לא יתעורר במהרה, הסקוטי עלול למצוא את עצמו אורז מזוודות מוקדם מאוד מהצפוי. בסיבוב הראשון נאלץ מארי לחזור מפיגור 2:0 במערכות מול ראדק סטפאנק, וגם בסיבוב השני הוא לא ליקק דבש. 
 
המדורג 2 בעולם פגש את מתיאס בורג המקומי, שמדורג במקום ה-164 בעולם. למרות הפערים הגדולים בדירוג, מארי חפר לעצמו בור ונקלע לפיגור 2:1 במערכות, אבל ידע להתעשת וניצח 2:6, 6:2, 6:4, 2:6, 3:6 בתום יותר משלוש שעות וחצי של טניס.
 
 
גם בסיבוב השלישי צפוי הסקוטי לעמוד למבחן לא פשוט, שכן שם יחכה לו איבו קרלוביץ'. הקרואטי בעל הסרבים האימתניים שרד אף הוא מותחן בן חמש מערכות, וניצח 10:12(!) במערכה המכרעת את ג'ורדן תומפסון האוסטרלי.
 
הוא לא התקשה לעלות. ואוורינקה (gettyimages)
 
מי שלא התקשה להשיג את הכרטיס לסיבוב השלישי, הוא אלוף השנה שעברה ברולאן גארוס, המדורג 3 סטן ואוורינקה. השווייצרי המצוין עבר את טארו דניאל היפני עם 6:7, 3:6, 4:6, בדרך למפגש עם ז'רמי שארדי הצרפתי בשלב הבא.
 
גם בטורניר הנשים לא היו הפתעות גדולות ביום הרביעי של אליפות צרפת הפתוחה, כאשר סימונה האלפ, פטרה קביטובה וגבריניה מוגורוסה עלו בקלילות לסיבוב השלישי.
 

תהיה בשלב הבא. האלפ (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ