תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'יזיק: בניון טעה, הוא לא דיבר אמת אחרי הגמר

דברים חריפים נגדו. בניון | צילום: ערן לוף
המנכ"ל היוצא של מכבי חיפה הפציץ ב-103FM. וגם: שחר הגיב למתפרעים
מכבי חיפה כבר נפרדה מיוסי בניון, יממה אחרי הזכיה בגביע המדינה, וכעת הלכלוך מתחיל לצאת החוצה. איתמר צ'יזיק, המנכ"ל היוצא, עלה לראיון בתכנית הספורט של רדיו 103FM ולא ממש נשאר פוליטיקלי קורקט כאשר התייחס לקפטן העוזב.
 
"התקשורת, אתם, החברים שלכם, במקום לשמוח עם מכבי חיפה - התעסקתם רק בבניון", אמר צ'יזיק העצבני והוסיף: "אי אפשר לזמן אותו שבוע לאחר הזכיה? בניון, אני אומר את זה בצורה נחרצת, עשה מעשה שטותי, שטות מוחלטת. ההצהרות שלו, גם לפני המשחק, היו טעות, העיתוי היה אומלל ומסכן מבחינתו". 
 
 
צ'יזיק עבר להיות תקיף עוד יותר בהמשך: "יוסי בניון לא דיבר אמת לאחר גמר הגביע מול מכבי תל אביב. לפני שבוע וגם לפני עשרה ימים ישבנו איתו על העתיד. אם אמרו לו לעזוב בתחילת העונה, אז למה ישבנו איתו עכשיו?".
 
"לאף אחד אין של שמץ של מושג, מה שמועדון מכבי חיפה עשה כדי לטפל בסוגיה של יוסי - אין לזה תקדים בארץ ובעולם. עשינו עשרות פעולות כדי לטפל באותם אנשים. זה עלה למועדון הון. לא דיווחנו? לא צריך לספר כל דבר. הוגשו תלונות במשטרה, הוגשה תביעה משפטית, נלקחו המנויים. עשינו פעולות נוספות - ואני לא מאמין שעוד מישהו היה עושה. הכל היה בידיעת יוסי בניון", סיכם את הנושא.
 
כשדיבר על החגיגות שהפכו להפגנה מכוערת, המנכ"ל היוצא סיפר: "כמעט בכיתי במהלך החגיגות. לא ישנתי בלילה. עליתי לבמה באופן ספונטני. בלי יעקב שחר לא היה גביע ולא בטיח. כולם עושים טעויות, אבל שחר הוא הראשון שהיה בעלים פרטי, הוא הביא 9 אליפויות. בוא נראה את הגיבור שיבוא וייקח את המועדון. אני רוצה שיבוא מישהו ויחתום שבעשר שנים הקרובות הוא ישים את הסכומים שהוא שם. מגיע לשחר כבוד".
 

מה יהיה לו לומר בנידון? בניון (ערן לוף)
 
התגובה של שחר לאירועים במהלך החגיגות
 
חגיגות הזכיה של מכבי חיפה בגביע המדינה, הפכו אמש להפגנה שנויה במחלוקת של חלק מהאוהדים כנגד יעקב שחר. כעת, נשיא המועדון החליט להגיב.
 
"משנת 1984 אני במכבי חיפה, 8 שנים כספונסר ו-24 שנים כבעלים. 32 שנים ירוקות שבאו על חשבון אלף ואחד דברים שיכולתי לעשות. מעולם לא התלוננתי, תמיד חשבתי איך לשפר ולהיטיב את העשייה שלנו במקצועיות, בהקצאת תקציבים ובצניעות", פתח הבעלים והוסיף: "והנה, דווקא בערב הוקרה שהכין לכבוד כולנו, אנשי המועדון, השחקנים ובעיקר האוהדים, ראש עיריית חיפה, יונה יהב מצאה קבוצה של "אוהדים" שרובם נולדו לאחר בואי למכבי חיפה, להתנהג בצורה שמבישה ושאינה מכבדת את המועדון". 
 
"אני מתנצל בפני ראש העיר על השתלשלות העניינים. אין בעל תפקיד, שחקן או קבוצת אוהדים שיכולים לשים את עצמם מעל המועדון. זה בדיוק מה שקרה לנו ביומיים האחרונים וזה דבר שאי אפשר להסכים לו", המשיך שחר. "אין לי בעיה ששרים למישהו שהוא צהוב או למישהו אחר שיר כלשהו. בהחלט יש לי בעיה ששרים שירים עם מילים גסות כפי ששרו באירוע. התופעה היא בגדר הפרעת הסדר הציבורי והיא אינה מרפה את ידי אלא ממלאת את הסוללות המניעות אותי על מנת למגר את התופעה וכך נעשה בעזרת כל הגורמים הרלוונטים".
 

החליט להגיב. שחר (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ