תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי נפצע בגבו והוחלף, ארגנטינה ניצחה בהכנה

מסי נפצע בגבו והוחלף, ארגנטינה ניצחה בהכנה
הפרעוש סובל מחבלה אך ישחק בקופה. היגוואין כבש במבצע אישי נהדר

ארגנטינה ניצחה לפנות בוקר 0:1 את הונדורס, במסגרת ההכנות שלה לקופה אמריקה. אך הניצחון, שהושג בזכות שער נפלא של גונסאלו היגוואין, הוכתם מעט כאשר הקפטן ליונל מסי נפצע בגבו והוחלף.

 

בדקה ה-64 ספג מסי ברך בגבו משחקן יריב, נפל על הרצפה ונאנק מכאבים. הצוות הרפואי הגיע לטפל בו, סייע לו להתרומם ולצאת והוא מיד הוחלף על ידי אבר באנגה. בדיקות ראשוניות שנערכו לפרעוש הראו כי לא מדובר בפציעה קשה, אלא בחבלה באזור הצלעות.  זה לא מסכן את השתתפותם בקופה אמריקה שתתחיל ביום שישי ה-3 ביוני, אבל כרגע לא ברור מתי יכול לחזור לשחק.

 

רגע אחרי הפגיעה (AFP)

 

נזקק לסיוע כדי לעמוד (AFP)

 

 

רופא נבחרת ארגנטינה, דניאל מרטינס, דיבר עם תקשורת והסביר: "לא שברים, אבל יש חבורה גדולה. זה תהליך דלקתי בצלעות ויש לו כאבים שגורמים לקשיים בתנועות הגוף הרגילות. היו לו כאבים עזים כשירד מכר הדשא וזה היה מדאיג, אבל אחר כך נרגענו". לפי מקורות בנבחרת יצטרכו לחכות 48 שעות כדי לראות להיכן הפציעה הזאת מתפתחת.

 

רואים שכואב לו (AFP)

 

ההכרעה במשחק הושגה כבר בדקה ה-31. היגוואין היה חתום על מבצע אישי נפלא, כאשר קיבל כדור ברחבה, הסתובב והשתחרר בתנועה חדה ואז הקפיץ באמנות מול השוער. אך מעבר לשער הזה, ארגנטינה לא ממש הרשימה ואם במחצית הראשונה החמיצה כמה מצבים, בשניה כמעט ולא הגיעה אליהם.

 

ביצוע נהדר. היגוואין (AFP)

 

זה היה משחק ההכנה האחרון של האלביסלסטה. בשבעה ביוני מסי וחבריו יפגשו את צ'ילה, לה הפסידו בגמר לפני שנה, בפתיחת קופה אמריקה 2016.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ