תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

האלופה תלך הביתה? קרי: "אנחנו מוכנים לאתגר הזה"

לא רוצה שזה ייגמר. קרי |
הווריירס חייבים לנצח באוקלהומה סיטי כדי לשמור על סיכוי לזכות בתואר נוסף
גולדן סטייט, האלופה המכהנת, הייתה הקבוצה הטובה ביותר ב-NBA לאורך כל העונה, ובפער די גדול מהשאר. כל זה עלול להימחק כבר ביום ראשון בבוקר מהזכרון הציבורי, זאת אם סטף קרי וחבריו ילכו הביתה עוד לפני הגמר. 
 
הווריירס יתארחו הלילה (בין שבת לראשון, 04:00) אצל אוקלהומה סיטי למשחק 6 בסדרת גמר המערב, ואם ירדו מנוצחים, הם ייאלצו לארוז מזוודות ויאבדו סיכוי לזכות בתואר שני ברציפות. מנגד, קווין דוראנט וראסל ווסטברוק מקווים להוביל את הת'אנדר לגמר ראשון מאז 2012, אז הם נכנעו 4:1 למיאמי של לברון ג'יימס.
 
 
"אנחנו משחקים טוב יותר כשאנחנו נהנים. במשחקים הקודמים באוקלהומה סיטי שיחקנו בצורה לחוצה, והתוצאות היו בהתאם", ניתח קרי והוסיף: "אנחנו צריכים לקחת את ההנאה איתנו למטוס לאוקלהומה סיטי ולהגיע מוכנים למשחק. עומדת להיות אווירה מחשמלת, ואני חושב שאנחנו מוכנים לאתגר הזה".
 

"אנחנו מוכנים לאתגר" (AFP)
 
מאמנו של קרי, סטיב קר, ממש לא רוצה שהעונה תיגמר כבר הלילה. "לחבר'ה שלנו הייתה ריצה מדהימה בשנתיים האחרונות, הם אהבו כל שנייה של זה. הם לא רוצים שזה ייגמר. זו תהיה דרך מאכזבת מאוד לצאת, אז אנחנו לא רוצים שזה יקרה. רוצים לנצח את שני המשחקים ולחזור לגמר", אמר המאמן.
 
מנגד, אוקלהומה סיטי מקווה להשלים את המיני-הפתעה (בכל זאת, קבוצה עם ווסטברוק ודוראנט...), ואז תוכל להילחם שוב בלברון על הגביע הנכסף. "אנחנו צריכים לחשוב על 48 הדקות שמחכות לנו, ולא על התמונה האפשרית בסיום המשחק. אסור לנו לשכוח שמחכה לנו עבודה", הזהיר המאמן בילי דונובן.
 

יחייך גם אחרי משחק 6? דוראנט (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ