תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סימאונה שוקל את עתידו: "אולי זה סיומו של מעגל"

תסכול עצום באתלטיקו |
מאמן אתלטיקו נותר מאוכזב מאוד: "חושב על האופציות". פ.ס.ז' מחזרת

אתלטיקו מדריד שוב החמיצה הזדמנות לזכות בליגת האלופות. 5:3 בפנדלים העניק את הגביע ה-12 ליריבה העירונית ריאל מדריד וגרם לעוד מפח נפש אצל הקולצ'ונרוס המאוכזבים.

 

כעת ייתכן שהמאמן דייגו סימאונה שינה דעתו לגבי הפרויקט של הקולצ'ונרוס ושוקל את עתידו כמאמן. למאמן יש חוזה של חמש עונות ב'רוחיבלאנקוס', אבל לפי דיווחים ייתכן מאוד שיעזוב עוד הקיץ.

 

 

"אני צריך לחשוב על העתיד שלי בקבוצה. האם להמשיך או זה סיומו של מעגל", סיפר המאמן בסיום. "כרגע אני חושב על כל מיני אופציות. כשאתה נותן הכל וזה לא מצליח אתה לפעמים מתוסכל".

 


סימאונה, האם הוא ינטוש? (ערן לוף)

 

סימאונה זכה עם אתלטיקו מדריד באליפות ספרד והעפיל איתה פעמיים לגמר האלופות. צ'לסי חיזרה אחריו במהלך העונה הנוכחית, אבל הוא סרב בטענה שאתלטיקו מדריד עבורו זה פרויקט. כעת גם השער הזה נעול עבורו לאחר מינויו של אנטוניו קונטה.

 

לגבי המשחק עצמו אמר סימאונה: "זה היה משחק אדיר והשחקנים שלי נתנו הכל. אמרתי להם אחרי הפנדלים שלא יבכו, כי אם אתה נותן הכל אין טעם לבכות. אני חייב לברך את ריאל מדריד על ההישג. אנחנו לא התחלנו את המשחק טוב ובסיום שתי הקבוצות היו מאוד עייפות".

 

המאמן הארגנטיני בן ה-46 הודה: "אף אחד לא זוכר את מפסידה ובסופו של דבר אין מנוס מלהודות בכישלון. כל מה שנשאר לנו זה לחזור הביתה ולקק את הפצעים ואני צריך לעשות חושבים". סימאונה לא רמז לאיזו קבוצה יעבור. האופציות מוגבלות. אחת מהן היא פאריס סן ז'רמן שלא מרוצה ממאמנה לורן בלאן למרות שחתם על הארכת חוזה.  

 


חואנפראן מתקשה לעצור את הדמעות (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ