תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל ת"א תצרף את דמארי בעזרת משקיעים?

עומר דמארי | אסף קליגר
אנשי עסקים עשויים לסייע לכבירי. אוראל דגני צפוי להצטרף לאדומים

למרות המצב הכלכלי הלא ברור, בהפועל תל אביב שואפים לנסות ולצרף את החלוץ עומר דמארי שלא נמצא בתכניות של לייפציג שהעפילה לבונדסליגה.

 

דמארי עדכן את ראשי האדומים כי הוא מבוקש במכבי חיפה והפועל באר שבע וגם מכבי תל אביב נמצאת בעקבותיו. עלות רכישתו וחוזהו הכספי גדולים על הבעלים אמיר כבירי אך בתמונה נמצאים אנשי עסקים שעשויים לנסות ולסייע ברכישתו או השאלתו של החלוץ בן ה-27 ובמימון שכרו.

 

 

אלי גוטמן החליט כי הזר היחיד שימשיך בקבוצה הוא נמניה ניקוליץ' ומי שמתנהל מולו מו"מ הוא הארגנטינאי ניקולאס גורובסוב ששיחק בשנה האחרונה בטרגו מורש הרומנית ונחשב שחקן חופשי.

 

יתר הזרים צפויים לעזוב כאשר קלאודיו בומבה, ליביו אנטל ולוקאס וינטרה ינסו להגיע להסדר ואילו קאווה כבר שוחרר. חמזה בארי גם הוא לא אמור להמשיך.

 


דגני, ישוב לאדום? (עדי אבישי)

 

במקביל נעשתה פנייה רשמית לקשר מכבי חיפה, חן עזרא המחזיק בכרטיס השחקן שלו. עזרא הבוחן הצעות מאירופה מבוקש גם בבית"ר ירושלים, מכבי תל אביב והפועל באר שבע. מי שעוד בתמונה להגיע הוא המגן אוראל דגני שסיים דרכו במכבי חיפה ועשוי לשוב לעוד קדנציה באדום. דגני בוחן אופציות באירופה אך עשוי לשוב לחודורוב שם שיחק בעונת 2013-14.

 

במו"מ עם אביחי ידין שכרטיסו שייך למכבי חיפה, עדיין ישנם פערים. קשר בני יהודה, אמיר עגייב נמצא בחופשה וכשיחזור אמור להיפתח גם עמו משא ומתן כשעל הפרק תשלום דמי השבחה לבני יהודה.

 


גרובוסוב, שחקן חופשי 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ