תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל ב"ש תפספס? אנחל בדרך לווטפורד

הפועל ב"ש תפספס? אנחל בדרך לווטפורד
האלופה ויתרה על הבלם. פגישה צפויה עם בוזגלו, טיבי ומרציאנו יגיעו?

שבוע חלף מאז הזכיה באליפות ובהפועל באר שבע חושבים קדימה. האלופה הטריה רוצה להתחזק בחלון העברות הקרוב אך נראה שבבירת הנגב יעשו זאת בפינצטה.

 

אלונה ברקת וברק בכר סימנו שלוש עמדות אותם היו רוצים: בלם, קשר וחלוץ. בבאר שבע מבינים כי בנו השנה תלכיד מצוין מבחינת סגל השחקנים ועליהם לשמור על זה.

 

 

מסתבר שלאלופה הוצע הבלם ווילקר אנחל מוונצואלה. אנחל שואף להגיע לאירופה, אך בבאר שבע העדיפו לוותר על שירותיו וייתכן כי פיספסו בגדול. בדיווחים במולדתו נחשף כי ווטפורד מהפרמייר-ליג עשויה לצרפו עבור 1.5 מיליון יורו. כמו כן, מחזיק אנחל בהצעות מפומאס ואמריקה במקסיקו, כששתיהן מוכנות לשלם אפילו שני מיליון יורו עבור הבלם שמתנשא ל-1.88 מטרים. אנחל פרץ בשנים האחרונות כבלם בקבוצת דפורטיבו טאשירה מוונצואלה והגיע לסגל הנבחרת עימה הוא עתיד ליטול חלק בקופה אמריקה שייפתח בסוף השבוע.

 

כעת, מבחינת הצוות המקצועי השאיפה היא לעשות את מירב המאמצים על מנת לצרף את בלם מכבי תל אביב, איתן טיבי לעמדת הבלם כאשר השם שהוזכר יותר מכל לחיזוק הקישור הוא ז'אורז'יניו מבני סכנין. לעמדת החלוץ נשקלים מספר מועמדים זרים.

 


האופציה המועדפת למרכז ההגנה (ערן לוף)

 

מבחינת העוזבים, מאור בוזגלו ממשיך לעורר עניין באצלמכבי חיפה ומכבי תל אביב כשבימים הקרובים צפויה להיערך פגישה בינו לבין ברק בכר ואסי רחמים בו חליטו הצדדים לאן מועדות פניהם. כזכור בשבוע שעבר הבהירו במועדון שלא ישחררו את השחקן בחינם ואמרו: "מי שרוצה את מאור צריך לדבר איתנו קודם. אנחנו מתכוונים לכבד את ההסכם בינינו".

 


בוזגלו, ייפגש עם בכר ואסי רחמים (דני מרון)

 

שחקן נוסף שעדיין עתידו לא ברור הוא המגן אופיר דוידזאדה שמעורר עניין רב בבלגיה. מחירו מוערך ב-800 אלף יורו, אך זה לא אמור להרתיע יתר על המידה את אחת הקבוצות הבכירות בבלגיה כשהכיוון היועד הוא גנט קבוצתם של רמי גרשון וקני סייף.

 


דוידזאדה, יעבור לבלגיה? (ערן לוף)

 

מעבר לכך, בקבוצה שוקלים להחתים את אופיר מרציאנו כדי שיאבק על חולצת ההרכב עם דודו גורש. במועדון מבינים כי לא בכל שנה ישנה אפשרות להביא שוער ברמתו של מרציאנו ולכן בוחנים אפשרות זאת בחיוב.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ