תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גוטמן מאמין בו: דגני קרוב לסיכום בהפועל ת"א

קרוב ללבוש אדום. דגני |
המאמן רוצה לראות שוב באדום את שחקן ההגנה. ניסיון להשאיר את ידין

הפועל תל אביב ממשיכה בהכנות לעונה הבאה, שמתמקדות כעת בשינויים הרבים שצפויים לעבור על סגל הקבוצה. לספורט1 נודע כי אחד השחקנים אותו מעוניין אלי גוטמן להחתים הוא שחקן ההגנה של מכבי חיפה אוראל דגני.

 

במתחם חודורוב ממתינים לפגישה שצפויה להתקיים בקרוב בין דגני לבין מאמן הירוקים רוני לוי, בה צפויים השניים לסכם על עזיבת המגן/בלם את הכרמל. לאחר מכן תוגש הצעה רשמית לשחקן על חוזה ארוך טווח, ועל פי גורמים המקורבים להפועל ת"א לא צפויים קשיים בהתנהלות מולו והוא יחתום על החוזה.

 

 

דגני, שפתח ב-11 של חיפה במהלך רוב העונה, איבד את מקומו בהרכב בשלהי חודש פברואר בשל שילוב בין פציעה מתמשכת וחוסר אמון הצוות המקצועי בו. מלבד שני משחקים בהם נכנס כמחליף בדקות מאוחרות לא ראה יותר דשא בכרמל, והוא לא צפוי להישאר שם. גוטמן מאמין בשחקן ואף העניק לו דקות משחק רבות כמאמן נבחרת ישראל. זו צפויה להיות הקדנציה השנייה של דגני בהפועל ת"א, בה שיחק בעונת 2013/14 כמושאל ממכבי חיפה.

 

פרגוסון של הפועל ת"א. גוטמן (עדי אבישי)

 

ההכנות של המאמן לא עוצרות רק בדגני. גוטמן העביר לבעלים אמיר כבירי את רשימת הרכש בו הוא מעוניין. בפגישה שנערכה השבוע בין השניים, אישר כבירי את הרשימה ואף החמיא למאמן כשאמר לו: "אתה תהיה אלכס פרגוסון של הפועל ת"א ותביא את הקבוצה למאבקי הצמרת ולתארים".

 

גוטמן ייפגש בקרוב עם הקשר האחורי אביחי ידין וינסה לשכנע אותו לקבל את ההצעה הכספית שהועברה לו, ולחתום על חוזה חדש לשנתיים. בנוסף לכך, המאמן מתכנן לבחון במחנה האימונים בפולין לפחות שני שחקני רכש זרים, שייקחו חלק במשחקי האימון שיקיימו שם האדומים, ובהתאם לכך יוחלט לגבי החתמתם.

 

גוטמן ישכנע אותו לחתום על החוזה? ידין (עדי אבישי)

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ