תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו רמז על עזיבה? "עונה שלא אשכח בחיים"

בוזגלו |
קשר ב"ש סיכם את העונה הנוכחית. סכנין דורשת מיליון יורו עבור ז'אורז'יניו

המו"מ בין הפועל באר שבע לבני סכנין על ז'אורז'יניו תקוע. הקבוצה מהמגזר העלתה את דרישותיה על כרטיסו של הקשר המצוין ומבקשת לקבל עליו כמיליון יורו, בעוד האלופה לא מוכנה לשלם יותר מ-650 אלף יורו.

 

העלאת הדרישות גרמה להיערכות מחודשת בסביבת הבעלים אלונה ברקת כשהכייון הוא לרדת מצירופו הקיץ. מה גם שאם הברזילאי ימשיך לעונה נוספת בסכנין הרי שבחודש ינואר ניתן יהיה לחתום עמו על הסכם ולצרפו בהעברה חופשית בקיץ הבא, כפי שנעשה עם יובל שבתאי.

 

 

במקביל, מאור בוזגלו שעתידו בבירת הנגב לא ברור, נפרד מהעונה הנוכחית בפוסט מרגש שהעלה וכתב: "כל הקבוצה משחקת מהלב, מאור ובן משלימים את המשימה. שריקת סיום, צמרמורת, הנפת צלחת אליפות, היסטוריה! מכל המדינה התאספו לחגיגות בעיר, התאהבו בנו השחקנים, הצוות ההנהלה ובעיקר התאהבו בכם איזה אוירה יצרתם בדרום. התפרצות רגשות ברגע אחד, שנים עבדנו בשבילו".

 

 

העונה הסתיימה באופן רשמי וזה הזמן לסכם: להיות הכי גבוה שאפשר ואז להיות במקום הכי נמוך עם פציעה קשה וכואבת. שער במשחק ההכתרה, לפגוש את כבוד ראש הממשלה לעשות דברים שעוד לא עשינו, לנצח בכל מגרש מהצפון ועד לדרום, לסיים את העונה כמו בחלום. this is terner! אני חוזר אחורה, מחנה האימון בפולין כבר אז הרגשנו, משהו מיוחד לפנינו. מחזור ראשון אי שם בקריית שמונה, חזרנו עם ניצחון, על האופי של הקבוצה הזאת עוד ידברו רבות. משחק ראשון, מורידים את הניילונים מאיצטדיון טרנר, מסתכל על כל אוהד ואוהד הדשא רועד מהעוצמה, עוצר נשימה ונשאר ללא מילים. מושך את הכאב, אני לא רוצה לוותר על שום שניה מהחוויה הזאת, הגוף אומר שדי ואני ממשיך כמה שעוד אפשר, עושים הפסקה קלה, החלמה איטית והשיקום ארוך, אני לא אחד שנשבר. אוספים ניצחון ועוד ניצחון, מגיעים לבלומפילד מולנו הצהובים מתל אביב, אף אחד לא מאמין שנחזור עם 3 נקודות, הצבא האדום האמין גם האמין החזרה לבאר שבע כל כך שמחה. שבוע של משחק אליפות, הכל תלוי בנו ובכם. כולם מדברים מסביב, אני בוחר להתרכז באימונים ועבודה קשה ,אף אחד מאיתנו לא מעל הדבר שהכי חשוב לכולנו, אליפות אדומה. דקה 5 - אנחנו בפיגור, מסתכל על האוהדים, אין סיכוי שהם לא יוצאים פה שמחים, אין. דקה 17- גול שיווין, מכאן אותנו אף אחד לא יעצור. כל הקבוצה משחקת מהלב, מאור ובן משלימים את המשימה. שריקת סיום, צמרמורת, הנפת צלחת אליפות, היסטוריה! מכל המדינה התאספו לחגיגות בעיר, התאהבו בנו השחקנים, הצוות ההנהלה ובעיקר התאהבו בכם איזה אוירה יצרתם בדרום. התפרצות רגשות ברגע אחד, שנים עבדנו בשבילו. עונה שלא אשכח, לא אשכח לעולם! יוצא לחופשה קצרה ואחזור עם כוחות מחודשים לעונה הבאה 

A photo posted by MAOR BUZAGL - מאור בוזגלו (@buzaglomaor_11_official) on

 

בבאר שבע חשו אמש גאווה רבה מצפייה במשחק הנבחרת מול סרביה. לא מהתוצאה (3:1) כי אם מהעובדה שלא פחות משישה שחקנים של האלופה שותפו במשחק (המהווה שיא מועדון) וגם משיתוף הפעולה בין שיר צדק לאיתן טיבי. בנגב לא מסתירים שהם רוצים בטיבי, בלם מכבי תל אביב, וכי זה קו מרכז ההגנה אותו היו רוצים לראות בעונה הבאה בטרנר.

 

טיבי. בבאר שבע רוצים אותו (אודי ציטיאט)

 

המאמן ברק בכר עדיין לא החליט מי יחליף את אסף נמני כעוזרו בעונה הבאה. עמיר נוסבאום וגיא צרפתי מועמדים למשרה.

 

 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ