תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שיר אלמליח עושה את איביזה, עם ביקיני קטן וגבר גדול

שיר אלמליח המדהימה |
הדוגמנית הישראלית נסעה עד לאי הספרדי כדי להתאוורר מכל הדרמה האישית בישראל. על הדרך, שיר אלמליח עשתה פוזות בחוף האקזוטי ונצמדה לגברבר - שלא דומה לאקס אלרואי!
עונת המעבר המקומית מבלבלת, עם יום חם ויום קריר, רוח מנשבת ואז חמסין? כי כך גם היו השבועות האחרונים בחייה של שיר אלמליח. זאת כנראה הסיבה שבגללה הדוגמנית החליטה לארוז מזוודה ולהתעופף לכמה ימים של נופש במקום אטרקטיבי במיוחד - שאם לא היה לוהט מספיק, זכה למכת חום בעזרת הביקיני המינימלי של אלמליח. איי קארמבה!
 
חלון אחורי, אלמליח סטייל
 
אלמליח, נסעה בשבוע שעבר לאי הספרדי איביזה. כדי לשכוח לרגע מהפרידה המפתיעה מבעלה אלרואי כהן או מהסכסוך עם הסוכן שלה לשעבר, ולהתרחק מכל הכותרות סביבה - ביקשה מגבר מסתורי (שלא מזכיר את הגברים האחרים שסבבו אותה) לטוס איתה לחופשה חלומית בחסות הייניקן, ששלחה אותה לצפות בגמר ליגת האלופות באירופה. ואם המשחק שודר בערב, אז את היום היא העבירה עם הגברבר על החול החמים.
 
 
תהיתם, הופתעתם, נדהמתם מהבחור שמבלה צמוד מאוד ליפהפייה? כי לא, לא מדובר בגבר חדש שהיא מתנחמת בזרועותיו - אלא בחברה הטוב של שיר, העונה לשם אביגד יצחקי. מלבד משחק כדורגל וכמה שעות בטן-גב, השניים נהנו גם מפעילות אקסטרים ימית, ארוחות שף, מסיבות חוף לחות והרבה בירה, מן הסתם. היא קיבלה חופשה חלומית, אתם זכיתם לבחון את אלמליח באווירה ספרדית בוערת.
 
"אני פה, תפסתי לנו מיטת שיזוף!". שיר אלמליח באיביזה (צילום: שוקה כהן)
הנה חבר מסתורי!
צמודים? מאוד! אלמליח עם אביגד יצחקי
גבירותי ורבותי, התכנסו על מנת לבחון ביקיני
בכדי לטבול עמוק יותר
לשזוף עינינו בכל הטוב הזה...
להודות, להלל, לפאר ולשבח
את מזלנו הטוב, על כל האלמליח הזאת
הולה, מחשוף. שיר אלמליח
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ