תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמי: סלובודאן דראפיץ' עוזב את בית"ר ירושלים

נפרד מהבירה. דראפיץ' |
המאמן נפרד אחרי עונה אחת. גם גיא לוי מועמד לחזור לעבוד תחת טביב

אחרי תקופה ארוכה של חוסר ודאות, בית"ר ירושלים הודיעה הערב (רביעי) רשמית: סלובודאן דראפיץ' עוזב את משרת המאמן אחרי עונה אחת בלבד. "בעלי המועדון אלי טביב והמועדון מודים לסלובו על עונה נהדרת ומאחלים לו מעומק הלב את כל ההצלחה שאפשר", נמסר מבית"ר.

 
דראפיץ', בעונת הבכורה שלו כמאמן בליגת העל, הוביל את בית"ר למקום השלישי, מה שהקנה לה כרטיס למוקדמות הליגה האירופית. למאמן לא היה חוזה לעונה הבאה, ולכן אי אפשר לומר שפוטר. אחת הסיבות המרכזיות לכך שטביב בחר שלא להאריך את החוזה הייתה הדרישה של סלובו לשדרוג של 30 אחוזים בשכר.
 
 

 

"אני רוצה להודות לאלי טביב ובית"ר ירושלים על ההזדמנות לאמן במועדון מפואר וגדול שכזה. עשינו שנה נפלאה ומוצלחת, פגשתי אנשים טובים שנכנסו לליבי, קהל מדהים. נהניתי מכל רגע בעונה שחלפה. מאחל הצלחה לבית"ר", כך מסר המאמן היוצא לכלי התקשורת.

 

אז מי צפוי לעמוד על הקווים באיצטדיון טדי בעונה הבאה, אתם שואלים? ובכן, גיא לוי, תאמינו או לא, הוא אחד המועמדים המובילים לתפקיד. כזכור, מלוי נפרד טביב בסיום העונה שעברה, זאת לאחר שהמאמן ביקש גם כן שדרוג בשכרו. גם שמו של גיא לוזון עלה כאופציה, אבל המאמן עצמו טען כי טרם פנו אליו. מעבר לכך, לוזון צפוי לעבוד בשכר גבוה מאוד, מה שעשוי למנוע הגעתו.
 

ישוב לעמוד על הקווים בטדי? גיא לוי (דני מרון)
 
 
יש גם חדשות על הסגל
 
אי אפשר לומר ששקט ורגוע בעיר הבירה. מספר שחקנים בבית"ר ירושלים יודעים כי הם אינם בתכניות המקצועיות לעונה הבאה, אולם לספורט1 נודע כי האופציה של המועדון עליהם תגיע לקיצה רק ב-15.6, ומכיוון שלא קיבלו כל הודעה רשמית בנושא אין באפשרותם לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות.

 

בחוסר ודאות נמצאים לירוי צעירי, אלעד גבאי, דושאן מאטוביץ' ואפילו קלאודמיר פריירה, שלא נוצר איתם קשר בצורה רשמית כדי להבהיר להם האם עתידם במועדון או שלא. יש לציין כי הקשר הברזילאי, ככל הנראה בניגוד לשאר, דווקא צפוי להישאר. גם שניר משען טרם עודכן האם האופציה עליו תמומש.

 

שחקן בקבוצה התייחס לעניין ואמר בשיחה עם ספורט1: "זה לא הוגן מצד המועדון. צריך להודיע לשחקנים אם רוצים אותם או שלא, אי אפשר להחזיק אותם באוויר בזמן שקבוצות אחרות סוגרות את הסגל. זה לא הוגן".

 

טביב. לא יוצר קשר עם אנשי הצוות והשחקנים (ערן לוף)

 

מי שכן זכו לשמוע מבעלי בית"ר בתקופה האחרונה הם מקורביו של מיקי סירושטיין, שנחשב למועמד בכיר להגיע לקבוצה לאור רצון הבעלים לצרף את הבלם שסיים את חוזהו במ.ס אשדוד.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ