תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קריאף טוב מקלטינס, או בעייתי בחדר ההלבשה?

אופיר קריאף |
האם הקשר ששוחרר מחיפה צריך לחזור לבית"ר? שתי דעות ויש גם סקר
מכבי חיפה, הודיעה רשמית על שיחרורו של אופיר קריאף מהמועדון, בתום עונה אחת מההסכם שהיה לשלוש עונות. אגב, סיבת הפרידה היא דרישתו של הקשר לפתוח את חוזהו. אם תהיתם, אז הקשר הרוויח כ-140 אלף דולר לעונה. לספורט1 נודע כי מכבי חיפה רצתה להשאירו, אך הבקשה הזאת ככל הנראה טרפה את הקלפים.
 
 
 
עוד פורסם כי בקריאף מעוניינות בני יהודה, קריית שמונה ומכבי פתח תקווה. באופן מפתיע או שלא בית"ר ירושלים לא נכללה ברשישמה. מצד שני, אלי טביב עדיין שוהה בחו"ל והכל תקוע במועדון הצהוב שחור, כך שאולי יכולות להיות התפתחויות בעניין בעתיד.
 
 
לפניכם שתי דעות, הנגד פותח, ואחריו הבעד וגם סקר שכותרתו מה הייתם עושים במקום אופיר קריאף? הצביעו והשפיעו.
 
 
 
נגד: שחקן בינוני עם פולחן אישיות

לא מגיע לאופיר קריאף לחזור לבית"ר ירושלים. אחרי עונה כושלת במכבי חיפה - 15 הופעות בלבד ושני כרטיסים אדומים. בית"ר לא צריכה להיות ברירת המחדל של שחקן לא טוב.

 

אחרי שסיימה בעונה שעברה במקום השלישי, בבירה צריכים לחשוב על שחקנים שיכולים לקחת אותה קדימה ואופיר קריאף הוא סמל הבינוניות. בתקופה שלו בבירה הוא ניסה לרצות את האוהדים ופחות היה אכפת לו מההצלחה הקבוצתית. בעיני עצמו הוא היה הסמל וכל השאר רק ניצים בהצגה שקריאף סיפר לעצמו.

 

בלי קריאף חזר חדר ההלבשה בבית"ר ירושלים להיות בריא והאווירה היתה טובה . אפילו פרשת אצילי לא סדקה את האחדות.

 

אז המכלול הוא כזה: קריאף הוא גם שחקן לא ממש טוב וגם לא אחד שמוסיף לאווירה הקבוצתית ובעיקר אחד שחושב רק על עצמו. לבית"ר ירושלים יש כבר בעלים כזה, לא צריך עוד נציג על הדשא.

[ליאור מנשה]

 

 

קריאף. לבית"ר יש כבר אחד שחושב על עצמו, הבעלים טביב (ערן לוף)

 

בעד: שחקן שנולד צהוב שחור וגם טוב מקלטינס

לאופיר קריאף יש אובססיית התחבבות. על קהל, על בעלים. האובססיה הזאת הובילה אותו בעבר, בעיקר בבית"ר ירושלים, למקומות לא טובים. אבל הקשר, ששוחרר ממכבי חיפה, הוא בשום פנים ואופן לא סרטן בחדר ההלבשה. מקסימום אחד שלא כדאי להתלחש לידו.

 

אלי טביב, שהשתחרר מקריאף בעונה שעברה בסיטואציה דומה לזו שהיתה עם מכבי חיפה (דרישה לשדרוג), זקוק להחתמת שחקן בית סלאש נשמה מסוגו של הקשר כדי להרגיע את מחאת האוהדים נגד מלאכת הפירוק וההרכבה סלאש נטישת הכוכבים הצפויה בבית"ר ירושלים גם הקיץ. הבעלים הרי לא מגדל שחקני בית ובז לקבוצות נוער כך שאין לו קריאפים על המדף.

 

והשורה התחתונה: קריאף קשר אחורי שרמתו היא מעל לממוצע בליגה שלנו. וכן: הוא טוב מדוד קלטינס.     

[יניב אורגד]

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ