תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פפ עובד: גונדוגאן חתם לארבע שנים בסיטי

גונדוגאן. יחליף את טורה? |
הסיטיזנס רכשו אותו מדורומונד תמורת 27 מיליון יורו. יחליף את יאיא טורה?

פפ גווארדיולה החל בהכנות לקראת העונה הראשונה שלו במנצ'סטר סיטי, כאשר הרכש הראשון שלו יהיה אילקאי גונדוגאן מדורטמונד, שיחתום לארבע שנים במועדון. הסיטיזנס ישלמו לדורטמונד 27 מיליון יורו על כרטיס השחקן שלו.

 

באגליה מבקרים את המהלך ומזכרים את היסטורית הפציעות של הגרמני, שעבר לאחרונה ניתוח בברכו ויחמיץ את היורו, הופיע רק 157 פעמים במדי השוורצגלבן מאז הגיע מנירינברג ב-2011. הוא עשוי להחליף את יאיא טורה, שעתידו במועדון מעורפל, בשל יחסיו המורכבים עם המאמן הקטאלוני.

 

 

בשלב זה יש מלחמת גרסאות בין הצדדים, כאשר סוכנו של טורה, דימיטרי סלוק, טוען שהשחקן לא ישחק עוד במנצ'סטר ועשוי להתאחד עם מאמנו לשעבר, רוברטו מנצ'יני, באינטר. בצד השני טוען גווארדיולה שהוא לא מתכוון לתת ליחסיו עם הקשר בתקופה שאימן אותו בברצלונה להשפיע על החלטותיו ושהוא מעוניין שתהיה תחרות על העמדה שלו בקישור.

 

 

הרכש הבא של גווארדיולה צפוי להיות בצד ההגנתי. פפ מעוניין בבלם אברטון, ג'ון סטונס, שנמצא עם אנגליה בהכנות ליורו 2016, אך גם במגן אתלטיק בילבאו, אמריק לאפורט. המטרה היא להביא גיבוי לקפטן הסיטיזנס, וינסנט קומפני, שהופיע רק ב-20 משחקים העונה בשל סדרת פציעות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ