תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלבס סגר לשנתיים ביובה, יגיע אחרי הקופה

אלבס סגר לשנתיים ביובה, יגיע אחרי הקופה
המגן הברזילאי מחזיק באופציה לעונה נוספת: "אני אוהד בארסה, עוד אשוב"

זה היה באוויר, אבל עכשיו זה רשמי: ברצלונה ודני אלבס הודיעו באופן הדדי על הפרידה בין הצדדים. המגן הברילאי לא התמהמה וסגר לשנתיים הקרובות עם יובנטוס במסגרת הסכם שכולל אופציה לעונה שלישית במדשי הגברת הזקנה. 

 

למרות שהיה שחקן הרכב בכל אחת משמונה עונותיו בברצלונה, מעמדו לא היה יציב וכמעט מדי קיץ דווח כי אלבס אמור לעזוב את המועדון. למרות זאת, הדיווחים האחרונים לא הותירו מקום לספק וההודעה הרשמית הייתה רק עניין של זמן. ברחבי אירופה דווח בשבוע האחרון כי הברזילאי עומד לחתום ביובנטוס, אולם ביממה האחרונה גם פ.ס.ז' הצטרפה למאבק על שירותיו. הצרפתים נותרו מאחור, אלופת איטליה צירפה עוד חוליה חשובה לאגף ימין.

 

 

"אני הולך, אבל עוד אחזור כי אני אוהד בארסה נוסף", הכריז אלבס בפרידה מברצלונה. "תודה שנתתם לי להרגיש כה מוערך". הבדיקות הרפואיות והחתימה הרשמית יבוצעו לאחר סיום הקופה אמריקה ואז הברזילאי יצטרך להתחרות על מקום באגף ימין עם שטפן ליכשטיינר, המגן הימני של נבחרת שווייץ.

 

בקרוב ביחד, אלבס ופוגבה (gettyimages)

 

"מדובר בהחלטה אישית של השחקן, ועל המועדון לקבל זאת", נכתב בהודעה שהוציאה בארסה, שם אף ציינו את העובדה שאלבס האריך בשנה שעברה את חוזהו בעונה, וסייע לבארסה לה היה אסור להחתים שחקנים עד חודש ינואר.

 

"מצער לראות את אלבס עוזב", הגיב האחראי על הרכש באלופת ספרד רוברטו פרננדס. "עלינו לכבד את ההחלטה שלו. מה שהוא השיג – זו המטרה של כל שחקן שמגיע לפה. אנחנו לא מועדון שקונים שחקנים ולאחר מכן מוכרים אותם, אנחנו היעד".

 

אלבס סיים בכך שמונה עונות מוצלחות ביותר במדי אלופת ספרד, בהן היה שותף בכיר לאחת הקבוצות המצליחות בהיסטוריה של הכדורגל. בתקופתו בברצלונה היה שותף לשלוש זכיות בליגת האלופות, שש אליפויות, ארבעה גביעים ועשרה תארים נוספים, ויחד עם שמונה תארים נוספים שזכה בסביליה ובבאהיה הברזילאית הוא הניף לא פחות מ-31 תארים, ובכך הפך לברזילאי שזכה בהכי הרבה תארים בהיסטוריה. פלה השני זכה ב-30.

 

תקופה קסומה הגיעה לסוף. אלבס והזכיה בליגת האלופות ב-2011 (gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ