תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארגנטינה שוב בראש הדירוג, ישראל רק 71

ארגנטינה שוב בראש הדירוג, ישראל רק 71
פיפ"א פרסמה את הטבלה לפני היורו והקופה. אוסטריה בטופ 10, גרמניה רביעית
רגע לפני פתיחת היורו והקופה אמריקה, פיפא פירסמה את דירוג המדינות. במקום הראשון נשארה סגנית אלופת העולם ארגנטינה בעוד שמתחתיה נמצאת בלגיה, שירדה מהצמרת לפני שלושה חודשים.
 
נבחרת קולומביה, אחת המועמדות לזכיה בקופה אמריקה, בשלישיה הראשונה, בעוד שהזוכה הקודמת צ'ילה, ירדה שתי מקומות ונמצאת בחמישי. אלופת העולם גרמניה, עלתה למקום הרביעי בלבד.
 
 
את העשיריה הראשונה סוגרת נבחרת אוסטריה, שהייתה במקום ה-46 רק לפני כשלוש שנים, בזכות קמפיין מוקדמות היורו המוצלח של מרסל קולר וחניכיו. מתחתיה נמצאות אנגליה ואיטליה שתשחק בבית המוקדמות של מונדיאל 2018 עם נבחרת ישראל, במקומות 11 ו-12 בהתאמה.
 
ומה בנוגע לישראל? חבורתו של אלישע לוי אמנם עלתה בחמש מקומות דירוג, אבל היא נמצאת במקום ה-71 בלבד, מתחת לנבחרות כמו איחוד האמירויות (70), אוזבקיסטן (66) ואפילו פנמה (56). זהו הדירוג הראשון בעידן המאמן בן ה-53, שינסה לתרום לשיפור. 
 

אלישע לוי יצטרך לתקן (אודי ציטיאט)
 
בגזרת שאר יריבותיה של ישראל במוקדמות המונדיאל: אלופת אירופה היוצאת ספרד, בעשיריה הראשונה כמובן ונמצאת במקום השישי. אלבניה, שהעפילה ליורו עלתה שלושה מקומות ומדורגת 42. ליכטנשטיין (168) ומקדוניה (139) מחוץ ל-100 הראשונות.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ