תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרי: בשביל זה אנחנו קבוצה, כולם משפיעים

סטף קרי בפרצוף שמסביר ערב לא מחמיא |
כוכב הווריורס לא תירץ. סטיב קר: "לא רגילים לזה". וגם: התגובה של לברון

קליבלנד ניסתה, עצרה את סטף קרי וקליי תומפסון על 20 נקודות בלבד, ועדיין הספסל של גולדן סטייט העניק לה 0:1 בסדרת גמר ה-NBA אחרי 89:104. שון ליבינגסטון, אנדרה איגודלה, לאנדרו ברבוסה וגם דריימונד גרין והאריסון בארנס עשו את העבודה עבור הווריורס. 

 

"אנחנו לא רגילים שסטף ותומפסון לא פוגעים, זה הוציא אותנו מאיזון. אבל גם לשחקנים הכי טובים בעולם יש לפעמים ימים פחות טובים", סיכם המאמן סטיב קר. "איבדנו ריכוז אחרי המחצית הראשונה אבל חזרנו לעניינים".

 

"איגדולה הוא המבוגר האחראי שלנו. הוא אתלט מדהים וחכם בצורה בלתי רגילה", החמיא למי שלקח פיקוד ברגעים הנכונים. "יש לנו שחקנים מוכשרים על הספסל", סיכם.

 

 

סטף קרי שתרם רק 11 נקודות אמר: "לא נכנסתי טוב למשחק, החטאתי כמה זריקות. נמצא את ההתאמות למשחק הבא. בשביל זה אנחנו קבוצה, כולם שותפים ומשפיעים על המשחק".

 

"לא זוכר מתי אני וסטף נעצרנו על 20 נקודות, אבל אני שמח ששחקנים הגיעו מוכנים. ליבינגסטון קלע כמו משוגע, גם איגודלה, דריימונד גרין, לאנדרו ברבוסה. אני גאה בהם, אבל בטח שלא מרוצה מזה. נבוא מוכנים למשחק הבא ורעבים יותר", סיכם הצלע השנייה ל"ספלאש בראדס", קליי תומפסון שסיים משחק עם תשע נקודות.

 


ליבינגסטון, האקס פקטור (AFP)

 

"לא הופענו ברבע האחרון. אם אתה מקבל 45 נקודות מהספסל של היריבה אתה לא יכול לנצח", הסביר לברון ג'יימס. "היתה לנו תכנית הגנתית שעבדה לא רע, אבל נצטרך להיות טובים יותר במשחק השני גם מבחינה התקפית. לא הנענו טוב את הכדור. נהיה טובים יותר במשחק השני", הוסיף הכוכב הגדול של הקאבס.

 

"נסתכל בווידאו ונראה איך אפשר להשתפר במשחק הבא. לא נוכל לאבד כל כך הרבה כדורים", סיכם.

 


קר, סומך על איגודלה (AFP)

 


יתאוששו במשחק הבא? (AFP)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ