תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קלינסמן מוכן: זה אתגר אמיתי לשחק מול קולומביה

קלינסמן מוכן: זה אתגר אמיתי לשחק מול קולומביה
ארה"ב תוציא את הקופה לדרך ב-4:30 עם מפגש ב"בית המוות". כוונו שעונים

אירופה מתמרקת ליורו, אבל ביבשת אמריקה נגמרו ההכנות. הסגלים מוכנים, משחקי הידידות תמו – עכשיו הזמן למאני-טיים. הקופה אמריקה הראשון שיאחד את כל היבשת יפתח הלילה (בין שישי לשבת, ישיר בספורט1 החל מ-4:15). המארחת ארצות הברית תפגוש את קולומביה למשחק הפתיחה.

 

הטורניר שנערך שנה לאחר הקופה אמריקה החולף הוא מתכונת חדשה שתרוץ מעתה ואילך ותאחד את הצפון, הדרום ומרכז אמריקה בטורניר גדול אחד שייערך אחת לארבע שנים. הבכורה: לציון 100 שנים למפעל בטורניר שמכונה – "קופה אמריקה סנטנאריו".

 

 

הנבחרת של יורגן קלינסמן הגרמני תקווה לגרום לקהל המקומי בסנטה קלרה לחייך כשצפויה לה המשוכה החזקה ביותר בבית המוקדם. עם שחקנים מנוסים כמו קלינט דמפסי, מייקל בראדלי וג'רמיין ג'ונס, האמריקאים בהחלט יכולים להוות יריב ראוי ל"לוס קפטרוס" שהיוו את אחת הנבחרות המרעננות בגביע העולמי ב-2014.

 


קלינסמן, מחפש אתגרים (AFP)

 


דיאנדרה ידלין והחברים, יפתיעו את קולומביה? (AFP)

 

חלוץ העבר הגרמני דווקא מרוצה מההגרלה: "לפגוש את קולומביה שזו אחת הנבחרות הטובות בעולם במשחק הפתיחה זה תענוג אמיתי, ציין קלינסמן. "יש לנו סגל מספיק מוכשר לדעתי כדי לנצח את קולומביה. זה אתגר אמיתי עבורנו, להוכיח עד כמה אנחנו טובים. ננסה לתת להם מאבק קשוח".

 

גם היריבה וחוסה פקרמן יודעים כי מדובר ב"בית המוות" של הטורניר כשבהמשך מצפים מפגשים מרתקים מול פרגאוואי וקוסטה ריקה המוכשרת. חאמס רודריגס, חואן קואדראדו וקרלוס באקה ינסו לפתוח ברגל ימין את הטורניר וזאת אחרי שאת מוקדמות הגביע העולמי פתחו בצורה די צולעת.

 


הקולומביאנים כבר דרוכים (AFP)

 


קואדראדו ופקרמן, יש להם מטרות משלהם (AFP)

 

הסגל של פקרמן מלא כישרון כמובן, וחאמס רודריגס שהצהיר כי הוא שוקל לעזוב את ריאל מדריד ולא הגיע כדי לשבת על הספסל במועדון, יקבל כמובן את המושכות בתקווה להעלות את ערכו אולי בדרך למועדון חדש.

 

הרכבים משוערים

ארצות הברית: בראד גוזאן, דיאנדרה ידלין, ג'ף קמרון, ג'ון ברוקס, פביאן ג'ונסון, מייקל בראדלי, אלחנדרו בדויה, ג'רמיין ג'ונס, גיאסי זארדס, קלינט דמפסי, בובי ווד.

 

קולומביה: דויד אוספינה, סנטיאגו אריאס, ג'ייסון מוריו, כריסטיאן ספאטה, פאריד דיאס, סבסטיאן פרס, דניאל טורס, אדווין קורדונה, חואן קואדראדו, חאמס רודריגס, קרלוס באקה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ