תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוגרבי מתקרב: יואב כץ שילם את עמלת הסוכנים

מוגרבי. סוף לסאגה? |
הקשר צפוי לחתום בהפועל חיפה. ניב אנטמן עשוי לסכם באלצ'ה הספרדית

מסתמן כי פיראס מוגרבי יפתח בעוד מספר שבועות את האימונים עם הפועל חיפה. יואב כץ כבר העביר את עמלת הסוכנים ל ויקי ואקנין וניר עמיר ואם לא תהיה התפתחות מפתיעה בגזרת בני סכנין, הקשר צפוי לשחק בעונה הבאה בכרמל.

 

במקביל, הפועל חיפה מעוניינת באיתמר ניצן, אך למרות הסיכום הראשוני עם איזי שרצקי בנוגע להשאלת השאלתו לעונה אחת, בעלי קרית שמונה שינה את דעתו וכעת מעוניין אך ורק במכירת השחקן. שרצקי הציע לכץ טרייד בו ישלח ניצן לכרמל בעוד מקסים פלקושצ'נקו יעלה לצפון, אך כמובן שההצעה נתקלה בסירוב.

 

 

בכל מקרה מסתמן כי אלי כהן לא בונה על ניב אנטמן, שנמצא במבחנים באלצ'ה מהליגה השנייה בספרד, ובמידה והחתמתו של ניצן לא תצא לפועל, יגיע לכרמל שוער זר שיתפוס את אפודת ההרכב. בסביבתו של אנטמן נשמעו טענות כלפי יואב כץ, שלטענתם הבטיח הרבה אך מקיים מעט.

 

במועדון מחפשים מחליף לזארקו קוראץ' המאכזב, כאשר בצוות המקצועי ישמחו לראות את מוחמד כליבאת מגיע לקבוצה. בכל מקרה, בחיפה ינסו להגיע להסדר כספי עם קוראץ' שלו חוזה על סך 160 אלף דולר נטו לעונה הבאה.

 

קפילוטו. מו"מ מתקדם (אסף קליגר)

 

שני שחקנים שעדיין לא חתמו על חוזה חדש הם המגנים הפותחים של הקבוצה חיים מגרלשווילי ודור מלול. עם השניים כבר בוצעו שיחות והם אמורים לחתום על חוזה חדש לאחר חזרתם מחופשה בברצלונה. עם מלול הושג סיכום לשנתיים נוספות בשכר דומה (70-90 אלף דולר), בעוד עם חיים מגרלשווילי קיימים פערים של 10-20 אלף דולר לעונה. בתוך כך, המו"מ עם ניסו קפילוטו צפוי להגיע לסיומו בשבוע הקרוב והוא צפוי לחזק את ההגנה של אלי כהן.

 

בצוות המקצועי של הפועל חיפה מקווים מאוד לסיים בעוד שבוע את הסגל הישראלי ולהתעסק בהחתמת הזרים, כאשר בשלב זה רק ברונו פניירו יישאר בוודאות בעונה הבאה. כאשר צפוי להגיע קשר במקומו של חנן ממן כמו גם קשר אחורי ושחקן כנף. בצוות המקצועי ביקשו לסיים את ההתקשרות עם דימטרי באגה, אך כרגע יואב כץ נוטה להשאירו בשכר מופחת.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ