דמארי נתן עדיפות להפועל ת"א, ירוויח מיליון יורו

דמארי נתן עדיפות להפועל ת"א, ירוויח מיליון יורו
החלוץ יגיע בעזרתם של אנשי עסקים. עגייב מחכה לבוררות, צפוי להצטרף

למרות הבעיות הכלכליות, הפועל תל אביב מתכוונת להציב הקיץ קבוצה חזקה שתאבק בצמרת ותהווה הצלע הנוספת במרוץ מול הפועל באר שבע, מכבי תל אביב ומכבי חיפה.


הנושא המקצועי מופקד בידי המאמן אלי גוטמן והתיאומים בנושא הרכש הם יחד עם הבעלים אמיר כבירי. החלוץ עומר דמארי נמצא כאופציה ראשונה לחזור לחודורוב ואף הבהיר כי הפועל היא האופציה היחידה מבחינתו בארץ. חוזהו של דמארי עומד על מיליון יורו לעונה סכום שהמועדון לא יוכל לעמוד בו בעונת הקיצוצים כשבפתח נמצאות עוד מספר החתמות משמעותיות.


כבירי קיבל הבטחות ממספר אנשי עסקים שיסייעו לו במימון חיצוני לעסקת דמארי, מימון שלא יפגע בתקציב המתוכנן.עגייב, סרב להישאר בשכונה (עדי אבישי)


המתווה המסתמן מול ראשי לייפציג היא השאלתו של דמארי לעונה אחת עם אופציית רכישה בסיומה בסכום מוסכם. לאנשי הפועל תל אביב ידוע כי מכבי חיפה, הפועל באר שבע ומכבי תל אביב נמצאות בקשר עם החלוץ ומוכנות לעמוד בעלות המעבר מול הקבוצה הגרמנית.


בנוסף, כפי שפורסם בספורט1, גוטמן נפגש עם סוכנו של חן עזרא, דודו אוואט שאף הבהיר כי לאדומים תהיה אופציה ראשונה אם יישאר בארץ. עזרא כאמור מחוזר גם על ידי מכבי תל אביב ומכבי חיפה.


בהפועל תל אביב ממתינים להליך הבוררות בוועדה למעמד השחקן של קשר בני יהודה, אמיר עגייב כדי שיקבע תג מחיר לכרטיס השחקן שלו. עגייב כבר הודיע לבעלי בני יהודה כי אינו מקבל את ההצעה לחתום על חוזה חדש משודרג ונתן עדיפות להפועל תל אביב.


גוטמן אמור להעלות מקבוצת הנוער לפחות חמישה שחקנים לסגל הקבוצה הבוגרת כשעל הפרק שמם של מגן נבחרת הנוער, איציק שולמייסטר והחלוץ אנס מחמיד.נסאר, עובר למלאבס (אבי רביבו)


במקביל, שחקן שלא ימשיך באדום למרות שהוא חתום על חוזה הוא סיראז' נסאר שנמצא על סף סיכום במכבי פתח תקווה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ