תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ג'וקוביץ' ומארי עלו לגמר הרולאן גארוס

ג'וקוביץ' במשחקו נגד מארי |
הסרבי גבר על דומיניק תים 0:3, הבריטי ניצח 1:3 את סטן ואוורינקה

הסרבי נובאק ג'וקוביץ' והבריטי אנדי מארי, יפגשו ביום ראשון בגמר הרולאן גארוס לגברים. בחצי הגמר גבר ג'וקוביץ' על דומיניק תים 2:6, 1:6, 4:6 ואילו מארי ניצח את סטן ואוורינקה. השניים נפגשו בשנה שעברה בחצי גמר הטורניר, הסרבי ניצח בחמש מערכות והפסיד בגמר לואוורינקה.

 

נובאק ג'וקוביץ' (סרביה) - דומיניק תים (אוסטריה) 2:6, 1:6, 4:6

 

האוסטרי שניצח את דויד גופן ברבע הגמר, רשם את הופעתו הראשונה בחצי גמר גרנד סלאם וקיווה להפתיע את המדורג מספר 1. אלא שג'וקוביץ' פתח עם שבירה במשחקן ההגשה הראשון של תים ועלה ל-0:3. האוסטרי לא הצליח לענות להגשות של הסרבי שניצח במערכה הראשונה תוך 40 דקות. המערכה השנייה הלכה קל יותר כשלאוסטרי לא היו תשובות מול יריבו עד לסיום המערכה. האוסטרי רשם יתרון מפתיע של 0:3 במערכה השלישית, אך ג'וקוביץ' חזר ל-3:3, בדרך לניצחון במערכה ובמשחק כולו ומשם לגמר הרולאן גארוס.

 

סטן ואוורינקה (שוויץ) - אנדי מארי (בריטניה) 6:4, 6:2, 4:6, 6:2

 

חצי הגמר הזה הפגיש שניים מהטניסאים הטובים בעולם. ואוורינקה הוא האלוף המכהן של הטורניר, ואילו מארי מעולם לא היה בו בגמר. פתיחת המשחק הייתה צמודה עד שהבריטי השיג שבירה ועלה ל-1:2. עד לסיום המערכה שאותה ניצח מארי, כל אחד שמר על הגשותיו. גם בפתיחת המערכה השנייה הוא השיג שבירה במצב של 1:1 ועוד אחת בדרך ל-1:4 ול-0:2 במערכות. במצב של 1:1 במערכה השלישית ואוורינקה הציל שתי אפשרויות שבירה. שני השחקנים שמרו על ההגשות שלהם בדרך ל-4:4. השוויצרי השיג שבירה ברגע כשהוביל 4:5 וזכה במערכה השלישית. המערכה הרביעית הייתה גם האחרונה במשחק. הבריטי שלט וניצח בה 2:6, בדרך לגמר הטורניר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ