זהבי הלך? הדבר הכי טוב שקרה למכבי ת"א

זהבי הלך? הדבר הכי טוב שקרה למכבי ת"א
המעבר לגוואנגז'ו ישתלם לכולם: הכוכב יברח מביקורת, ג'ורדי ינחית זר תותח

זה יקח להם קצת זמן, אבל אוהדי מכבי תל אביב לא יצטערו על לכתו של ערן זהבי לגוואנגז'ו אר.אף הסינית תמורת סכום שיא של שמונה מיליון יורו (ולא כללתי את הצהובים שחוגגים כבר עכשיו את הסתלקותו של הנטע האדום, שמעולם לא הצליחו, או רצו להטמיע בתוכם). למעשה, בעוד כמה שנים במבט לאחור, נגלה שההיפרדות מזהבי עשתה טוב למועדון הצהוב לא פחות מהגעתו אליה בחלון ההעברות של ינואר בעונת 2012/13.


איך נסתדר בלי 49 השערים של EZ7??? זועק המכביסט הממוצע ושוכח שעם כל המספרים המופלאים האלה, העונה של הצהובים הסתיימה בלי אף תואר. יותר מזה כשזהבי שבת, מכבי הפסידה. הפנומן לא כבש בארבעה מחזורי ליגה רצופים, האליפות אמרה שלום. לא נתן גול בגמר הגביע, מכבי חיפה חגגה בסיום. ולמה? כי מכבי התרגלה לזהבי, לווינריות שלו, לקילר אינסטינקט ושאר השחקנים שלה התבטלו/הועמדו בצל/התקשו לפרוץ (מחק את המיותר).


במכבי תל אביב יש שלל שחקנים יצירתיים, מהאיכותיים ביותר שיכול הכדורגל הישראלי להציע. האריס מדוניאנין, דור מיכה, טל בן חיים ולא שכחנו את הוותיקים יוסי בניון וברק יצחקי שלא שכחו לשחק כדורגל. אלה ואלה צפויים לתת מספרים טובים יותר בעונה הבאה, בלי עול זהבי שרובץ עליהם.


אבל הרווח העיקרי של הצהובים הוא הסכום האדיר שקיבלו ועוד על שחקן בן 29 - שמונה מיליון יורו. זה יסייע לג'נרל מנג'ר, ג'ורדי קרויף, להחתים בקריית שלום זר בסדר גודל שמעולם לא היה פה. הרי קרויף תמיד תירץ את הכישלונות שלו בזרים בכך שהיה לו תקציב מוגבל. אז הנה, מעכשיו השמיים הם הגבול.זהבי. שני זרים תותחים יתנו את התפוקה שנתן העונה (עדי אבישי)


ויודעים מה? למה זר אחד? בשבעה מיליון יורו, אולי בתוספת של  מיליון או שניים, מכבי תל אביב תנחית שני זרים תותחים בעמדות קדמיות שיתנו ביחד את הכמות של זהבי העונה (35 שערי ליגה ו-47 בכל המסגרות).


ועוד משהו: מי חותם לכם שזהבי היה משחזר את עונת שיא שלו? רוב הסיכויים שלא היה משחזר ובניגוד לעונה החולפת בה איש לא בא אליו בטענות על איבוד האליפות בגלל המספרים הבלתי נתפשים, בעונה הקרובה הוא כבר היה חוטף את החיצים אם מכבי תל אביב לא היתה זוכה באליפות. ומכאן שכל הצדדים הרוויחו. EZ7 היה חייב ללכת, מכבי קיבלה בוכטה ואת ההזדמנות להתחיל עידן חדש. זהבי. מכבי חייבת להיפטר מהתלות בו (ערן לוף)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ