תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דשאן: תוצאה טובה, אבל זה לא יסחרר אותנו

דשאן: תוצאה טובה, אבל זה לא יסחרר אותנו
מאמן הטריקולור לא התרגש מהניצחון על סקוטלנד: "מול רומניה יהיה קשה"
נבחרת סקוטלנד באה בדיוק בזמן לצרפת לפני משחק הפתיחה של יורו 2016 ביום שישי מול רומניה. לאחר הניצחון של הטריקולור 0:3 מול הנבחרת מהאי הבריטי, בל'קאיפ ציינו שהיא היתה אחת הנבחרות החלשות שצרפת שיחקה נגדן בשנים האחרונות, ושהיא הסבה הנאה לאוהדים. אוליביה ז'ירו קיבל מחיאות כפיים מהקהל המקומי והצמד דימיטרי פאייט את אנטוני מרסיאל נראה כמו שילוב שיצליח בטורניר הקרוב.
 
חבורתו של דידייה דשאן קיבלה גם מחמאות על כך שהצליחה לחזור לעצמה אחרי אירועי נובמבר בהם נרצחו כ-130 תושבים בפאריס. ההפסד היחידי של צרפת בתקופה האחרונה היה 2:0 לאנגליה וגם הוא במשחק בו עננת איומי הטרור עדיין ריחפה. 
 
 
"זו תוצאה חיובית עבורנו, אבל הניצחון לא יסחרר את ראש השחקנים יותר מדי". ניתח דשאן. "זה היה ערב נפלא בו קיבלנו יותר ביטחון ביכולת שלנו. מול רומניה יהיה הרבה יותר קשה. השחקנים הרגישו את האהבה שמעניקים להם וזה חשוב". על חוליית ההגנה בניצוחם של לורן קוסיילני, ואדיל רמי שפתח לראשונה בהרכב, אמר: "זה עבד טוב מאוד ביחד". 
 
גם שחקן לסטר אנגולו קאנטה, זכה לשבחים על יכולתו. זוהי ההופעה הרביעית בלבד של הקשר במדי צרפת, והוא עשוי לפתוח גם מול רומניה. למרות זאת, דשאן עדיין מתלבט בינו לבין יוהאן קבאי בקישור. "הוא עוזר להגנה וכל דבר שהוא עושה מתבצע בפשטות מדהימה", החמיא המאמן. קאנטה מגיע ל-90 אחוז דיוק במסירות שלו ומסייע להתקפה ולהגנה כאחד. 
 

תומך בהגנה ובהתקפה כאחד (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ