נחשפה רשימת הדרישות של זידאן להנהלת ריאל

נחשפה רשימת הדרישות של זידאן להנהלת ריאל |
מאמן הבלאנקוס סימן את לבנדובסקי ואלאבה, גם קשר פ.ס.ז' על הכוונת

"האס" חושף את רשימת החלומות של זינדין זידאן, מאמן ריאל מדריד, אבל מדגיש גם את הקשיים שיעמדו בפני הבלאנקוס כדי לממש את הפנטזיה. ברשימה מצויים דויד אלאבה ורוברט לבנדובסקי מבאיירן ופול פוגבה.מיובנטוס.


אלאבה עם תג מחיר של 80 מיליון יורו ועל לבנדובסקי  הבווארים בכלל יעשו מלחמת עולם כך שהסיכויים שריאל תצליח לדוג אחד מהשניים אינם גבוהים. בפוגבה חשק זידאן עוד שהיה עוזרו של קרלו אנצ'לוטי וגם השבוע כשהגיע לביקור פרטי באיטליה דיבר בשבחו של קשר יובנטוס. מעברו של פוגבה לריאל יידון בשבוע הבא בפגישה בין שני המועדונים שתעסוק בעתידו של אלברו מוראטה, אבל שמו של הצרפתי יעלה כמו גם זה של איסקו ומתיאו קובאבצ'יץ.


ריאל אמנם ערערה על האמברגו שספגה ואשר ימנע ממנה לרכוש שחקנים בחלון ההעברות של ינואר 2017 ובקיץ הבא, אבל האפשרות עדיין קיימת וגורמת לכך שהבלאנקוס ישקיעו יותר ברכש כעת.


ועדיין ברור לפי הכתבה ב"אס" שזידאן  יוכל להגשים את הפנטזיה שלו חלקית בלבד אם בכלל, מה שגרם לכך שהצרפתי כבר הכין תכנית ב' למגן שמאלי, קשר וחלוץ. השמות שנזרקים לאוויר הם של ריקרדו רודריגס, מגן וולפסבורג ושל מרקו וראטי, קשר פ.ס.ז'.קארים בנזמה אמנם יחל את העונה הבאה בריאל אבל לא בטוח שיסיים אותה בברנבאו  - בגלל פרשת ולבואנה או מסיבות מקצועיות. לבנדובסקי כאמור אופציה רחוקה והמחליפים של בנזמה עשויים לבוא מבית – בורחה מוריאל בן ה-19 ומריאנו.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ