תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביו של אסולין: לגוטמן יש בעיה עם שחקנים

\לא נראה לי שגיא ישחק בישראל\ | צילום: האתר הרשמי של הפועל ת"א
קשר הפועל ת"א טרם קיבל הודעה אם יישאר: "קודם כל שהמאמן יקצץ בשכר"

גיא אסולין הגיע באמצע העונה האחרונה להפועל תל אביב ואחרי שנים רבות באירופה, בין השאר במועדוני ענק כמו ברצלונה ומנצ'סטר סיטי, ניסה להפוך לכוכב הגדול עליו בעיקר שמענו וכמעט שלא זכינו לראות.

 

לצערו של אסולין, השינויים הגדולים בהפועל תל אביב, על המגרש ומחוצה לו, עשו את שלהם והקשר מצא את עצמו מחוץ לרוטציה של המאמן אלי גוטמן, וכעת הפיצוץ הגדול מגיע לשיאו כאשר אביו של הקשר, אלי אסולין, תקף במילים קשות את מאמן האדומים בשיחה מיוחדת עם ספורט1.

 

 

״אני לא יודע אם גיא יישאר בהפועל ת"א, עוד לא קיבלנו תשובה", הודה תחילה אביו של השחקן. "לגוטמן יש את השיטה שלו. לא כל מאמן אוהב כל שחקן, ולא כל שחקן אוהב כל מאמן. גיא משחק התקפי והשנה זה פשוט לא הלך בינו לבין גוטמן. שאלנו את גוטמן למה גיא לא משחק והוא אמר שהוא שומר אותו לשנה הבאה, שזה מצחיק. לגוטמן יש בעיה עם שחקני התקפה, אבל לא עם שחקני הגנה״.
 

השיטה שלו הגנתית מדי?

"ראיתי את זה במשחק הגביע בסכנין. הוא הוביל 0:1, הוציא חלוץ והעלה בלם, הוציא עוד חלוץ והכניס עוד בלם ובסוף הפסדנו. תומר חמד אמר השבוע שגוטמן לא היה פותח איתו בהרכב גם כשהוא בכושר שיא, ואני חושב שאני מסכים עם זה".

 

אסולין במדי ברצלונה. "לא הלך בינו לבין גוטמן" (Gettyimages)

 

אז יכול להיות שגיא אסולין יחזור לאירופה?

"לא נראה לי שהוא ישחק בישראל", טוען אלי אסולין, "אם תבוא הצעה נורמלית הוא ייצא לחו"ל. מאמן לא צריך להתעסק בכמה עולה כל שחקן, הוא לא גזבר", המשיך האב ותקף.

 

"אם רוצים ששחקן יקצץ ב-50 אחוז משכרו, אז קודם כל אותו אדם שדורש את זה יוריד חמישים אחוז מהשכר שלו", אמר לסיום לאור בקשת הפועל תל אביב משחקני הקבוצה לקצץ משמעותית בחוזיהם.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ