תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קונטה: "כל הנבחרות חוששות מאיתנו"

קונטה: "כל הנבחרות חוששות מאיתנו"
מאמן נבחרת איטליה מרוצה מה-0:2 על פינלנד: "הגרון שלי מוכן לצעקות ביורו"
איטליה תגיע ליורו עם מצב רוח טוב אחרי הניצחון על פינלנד 0:2 אמש בוורונה. אמנם היחס בסוכנויות ההימורים על זכייה של האזורי באליפות הינו 16 עגול, כך שהאיטלקים לא נספרים יותר מדי לקראת הטורניר הקרוב, אבל המאמן אנטוניו קונטה בטוח: "אין דבר בלתי אפשרי בכדורגל".
 
 
"אנחנו יודעים שהמשחקים יהיו מאוד קשים", הבהיר המאמן שנפרד מהקהל המקומי ולאחר היורו יעבור לצ'לסי, "אין כדורגלן או נבחרת שלא חוששת ממשחק מולנו, כי איטליה זה שם דבר. השחקנים שלי מוכנים לאתגר. המדינה מאחורינו והרוח של הסקוואדרה אזורה לפנינו".
 
קונטה הסביר בסיום את שיטת המשחק שלו: "אני לא מאמן הגנתי שיוצא למתפרצות. אני מלווה את המשחק של הנבחרת עם הרבה תשוקה ומעודד את השחקנים שלי. כשהכדור ברגליים שלנו יש לנו את הרעיונות שלנו וכשמאבדים את הכדור אז סוגרים מאחור. אני חי על הקווים כאילו אני משחק איתם. יהיו לנו משחקים כל שלושה-ארבעה ימים, כך שאני מכין את הגרון שלי לצעקות".
 
האיטלקים לא התקשו בהכנה האחרונה מול פינלנד (AFP)
 
דניאלה דה רוסי עלה מהספסל במקומו של טיאגו מוטה והצטיין לא רק בשל העובדה שהכפיל את יתרון הנבחרת, אבל קונטה ביקש: "הייתי מרוצה מקנדרבה וא-שערוואי, אבל אני מבקש מהעיתונאים לא לעשות מטיאגו מוטה השעיר לעזאזל של הנבחרת. הוא לא בכושר משחק מלא עדיין ולדעתי הוא שיחק טוב יחסית". 
 
היום צפוי נשיא ההתאחדות האיטלקית, קרלו טאבקיו, להודיע על מינוי המאמן החדש של איטליה אחרי היורו כאשר ההערכות מדברות על כך שג'יימפיירו ונטורה בן ה-68 שאימן את טורינו ימונה למאמן ומרצ'לו ליפי יהיה המנג'ר המקצועי בהתאחדות. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ