תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אנחל די מריה הקדיש שער לסבתו שמתה

אנחל די מריה הקדיש שער לסבתו שמתה
האיטריה פרץ בבכי אחרי ה-1:2 של ארגטינה על צ'ילה. מסי ישחק נגד פנמה

נבחרת ארגנטינה קברה סופית את הרגשת הכישלון שלה מגמר הקופה אמריקה בשנה שעברה, אז הפסידה בפנדלים 4:1 לצ'ילה. האלביסלסטה ניצחה 1:2 את לה רוחה ללא ליאו מסי שישב על הספסל במשך 90 הדקות, ובכך השלימה ניצחון כפול על אלופת דרום אמריקה אחרי שניצחה אותה גם במוקדמות המונדיאל.

 

"נבחרת שיש לה מלאך", הייתה הכותרת שהעניק העיתון הארגנטיני "אולה" למשחק. הכותרת כוונה ישירות לאנחל די מריה שכבש ובישל לאבר באנגה, וגם זכה לבישול ממנו. סבתו של די מריה מתה ביום המשחק, ושחקנה של פ.ס.ז' הקדיש לה את השער והציג חולצה לבנה עם הכיתוב: "סבתא, אני מתגעגע אליך המון".

 

 

 

האיטריה לא הפסיק לבכות בראיון אחרי המשחק ואמר שהיה לו מאוד קשה לשחק. "עשיתי את זה עבור אבא שלי והדודים. עבור כולם. כשדברים כאלה קורים קשה לך מאוד להיות רחוק מהמשפחה, אבל רציתי לשחק וביקשתי מאמא רשות. גם הייתה לי הרגשה שאבקיע. זו תמיד גאווה להיות בנבחרת. שיחקתי פעם עם אבא שלי ועכשיו אני מרגיש ששיחקתי עם סבתא שלי". מאמן הנבחרת, טאטא מרטינו, הופתע מכך שדי מריה שיחק אחרי שסבתו מתה: "הוא גילה לי את הידיעה רק חמש דקות לפני פתיחת המשחק כי הוא רצה לשחק".

 

מרטינו גם אמר אחרי המשחק שליונל מסי, שפצוע בגבו, ישחק בוודאות נגד פנמה בלילה שבין שישי לשבת (4:30, ישיר בספורט1) במשחק השני של הנבחרת. "רצינו שמסי יתאושש לחלוטין מהפציעה, ולא היה טעם לסכן אותו כאשר הוא לא כשיר במאה אחוז. מסי יעשה אותנו נבחרת עוד יותר טובה ואיתו אנחנו יכולים לזכות בטורניר", אמר. על המשחק אמר: "ניצחון צודק שלנו. חוץ מכמה דקות שלטנו בכל המשחק".

 

מסי על הספסל. יחזור נגד פנמה (AFP)

 

אכזבה בצ'ילה: "טעויות שלא מאפיינות אותנו"

בצ'ילה מתגעגעים למאמן הקודם חורחה סמפאולי, איתו נראתה הנבחרת הרבה יותר טוב. השוער קלאודיו בראבו אמר: "זו הרגשה רעה להפסיד. שיחקנו טוב, אבל לא יכולנו לכבוש. כשאתה עושה טעויות נגד ארגנטינה אתה משלם מחיר יקר. אני לא מאשים אף אחד, הכישלון הוא כללי". מגן הנבחרת ואוניברסידד קאטוליקה, חוסה פונסלידה שכבש את השער המצמק אמר: "לנו היו את המצבים הטובים יותר במשחק".

 

חואן אנטוניו פיצי מאמן צ'ילה טען: "עשינו הרבה טעויות שלא מאפיינות אותנו. ארגנטינה לחצה על מחזיקי הכדור שלנו ומשם החלו שתי הטעויות שהביאו לכיבוש שלהם".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ