תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בסינית או בעברית? מה יהיה עם זהבי

|
הכוכב מודע למעמדו יוצא הדופן בצהובים, מנגד גוואנגז'ו מציעה סכומי עתק

ישחק או לא ישחק בסין? – זו השאלה המטרידה כבר ימים את עשרות אלפי אוהדי מכבי תל אביב בכדורגל. אפילו אין צורך להזכיר שמדובר בערן זהבי, כוכבה הגדול של הקבוצה.

 

אוהדים אחדים שאלו אותי עד כמה לדעתי עלולה קבוצתם להיפגע, אם אכן ירצה זהבי לעזוב. גם הם, כמו כל אחד, מכירים את המספרים שהשיג ערן, מאז לבש את החולצה הצהובה, ובראשם 35 שערי הליגה, בעונה שהסתיימה זה לא מכבר.

 

תפוקה שכזאת אינה מוכרת אצלנו בליגה, אבל היא מעידה על כך שהצלחתה של מכבי תל אביב תלויה לא מעט בכושר ההבקעה שלו. והיא אינה זכורה מאז ימיהם של שייע גלזר בעבר הרחוק, ושל אבי נמני, בעבר הקרוב, שכושרם והשפעתם על תוצאותיה של הקבוצה היו מכריעים.

 

זהבי עצמו מודע לנעשה בתל אביב. הוא גם מודע למעמדו יוצא הדופן לטובה במועדון ובליגת העל. נתון זה ודאי נלקח על ידו בחשבון כאשר הוא מציב על כפות המאזניים את רצונו אם להשאר או לעזוב, כאשר מנגד, על פי הדיווחים, מוצעים לו בגוואנגז'ו סכומי עתק.

 

מכל מקום, לאחר שמכבי תל אביב איבדה את הכתר להפועל באר-שבע, היא כנראה תראה שונה בעונה הבאה. כרגיל ג'ורדי  קרויף אוחז בקלפים קרוב מאד לחזהו. לי קשה להאמין שיגיעו למועדון שחקני כדורגל בינוניים. למאבק עם באר שבע זקוקה מכבי תל אביב לשידרוג משמעותי, ואותו משיגים בסיועם של שחקנים מעולים. אחרי שלוש שנים בהן שלטה שליטה מוחלטת בליגת העל, תרצה סגנית האלופה, להופיע רעננה ובמלוא כוחה.

 

לא רק אוהדי מכבי תל אביב סקרנים לדעת כיצד היא תראה. אלא כל אוהדי הכדורגל במדינה ממתינים לראותה.

 

ונכון לכתיבת שורות אלה עדיין לא ידוע האם מלך שערי הליגה ימשיך להרשית בה גם מאוגוסט, או שמא רק נקרא עליו בסינית.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ