תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מקורבי רואדה: "אין לו שום כוונה לשחק העונה בבית"ר"

רואדה. לא ימשיך? | צילום: דני מרון
באימון הפתיחה קראו האוהדים בגנות הבעלים: "לא רוצים את טביב בטדי"

חסוס רואדה, בלם בית"ר ירושלים, לא הגיע לאימון הבכורה של הקבוצה לעונת 2016/17 וגם לא ברור אם יגיע בכלל לישראל. הספרדי שעזב בטונים צורמים את בית"ר בסיום העונה שעברה, וגם הוזכר כמי שמחוזר על מכבי תל אביב ומכבי חיפה, לא יצר בחודש האחרון קשר עם ראשי המועדון. בבית"ר מאיימים לקנוס את רואדה, אך ספק אם גם הצעד הזה יעזור.

 

כ-50 אוהדים בלבד הגיעו לאימון הפתיחה וקראו קריאות בגנות הבעלים, בעקבות חתימתו של ניקיטה רוקביציה: "לא רוצים את טביב בטדי". האוהדים קראו לבן שמעון: "תביא אליפות".

 

 

אלעד גבאי הגיע לאימון לאחר שנציגיו נמצאים בדרך לפשרה עם הבעלים אלי טביב בקשר לחוזה לעונה הבאה. לפי הסיכום עם גבאי, שהגיע לבית"ר במהלך העונה החולפת, המגן היה אמור לקבל שידרוג בחוזהו בעונה הקרובה. פרט לגבאי הגיעו לאימון טל כחילה, לידור כהן, איתי שכטר, אבישי כהן, והזרים ארסיניו ואלפורט וקלאודימיר פריירה. וגם: עומר אצילי. הסיבה שהקשר, המעוניין לעזוב את הקבוצה. יגיע לאימון הוא כי אין בכוונתו לעשות דבר שיפגע בו בהליך הבוררות. אגב, השחקנים מחו על התלבושות של החברה החדשה, וטענו שהן לא נוחות להם.

 

אצילי. בא לאימון הפתיחה, כנראה לא ימשיך (ערן לוף)

 

דושאן מאטוביץ', שנמצא בחופשת מולדת בסרביה, עדיין לא קיבל מסרים מהמועדון לגבי המשך דרכו בקבוצה כאשר סוכנו ממתין לחזרתו של טביב מארה"ב. גם שחקנים אחרים ממתינים למוצא פיו של הבעלים לגבי המשך דרכם והם לירוי צעירי וניסו קפילוטו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ