תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גודס: ילמדו לחיות בהרמוניה, אחרת זה לא יילך למקום טוב

אדלשטיין |
מאמן מכבי ת"א לשעבר ב-103FM על מינוי אדלשטיין: "ארגון לחוץ ותובעני"
ארז אדלשטיין יהיה המאמן הבא של מכבי תל אביב והדעות בכדורסל הישראלי חלוקות. תדמית אדומה, ידע וניסיון שלא הוטלו בספק ובעיקר משימה לא פשוטה לשקם את אחת המעצמות של הענף באירופה. 
 
"זה מינוי מעניין", הודה גיא גודס, המאמן שפתח עם מכבי תל אביב את העונה החולפת, בראיון לתכנית הספורט של 103FM. "מעניין לראות איך זה יתפתח. הם יהיו חייבים שם ללמוד לחיות בהרמוניה, אחרת זה לא יילך למקומות טובים. זה לעמוד בלחצים, לעמוד בביקורות, להוריד את הראש כמו בת יענה לפעמים כדי לתת לסערה לעבור". 
 
 
"הנפילות מחולקות לכמה דברים. הכי חשוב זה להכיר את הדמויות הפועלות מבפנים", הסביר גודס, ששיחק ועבד במועדון במשך שנים רבות. "זה להכיר את האנשים, לשחות בין הטיפות. זה ארגון מאוד גדול, מאוד תובעני ומאוד לחוץ. צריך להתמודד עם כל מה שסביב ועדיין להישאר שפוי ולשמור על הדרך שלך". 
 
על היחסים הצפויים לאדלשטיין עם המנהל הדומיננטי ניקולה וויצ'יץ' אמר גודס: "ברור שכולם יצטרכו לעבוד בהרמוניה, כי אם זה לא יקרה לא ישתנה שום דבר. אם כל אחד מושך לכיוון זה או אחר, זה לא יוביל לשום מקום". 
 

גודס, מכיר את המערכת מבפנים (עדי אבישי)
 
על הפסד האליפות אמר המאמן: "כאב לי על הסיטואציה, שלא הייתי שם. לא נעים לראות לאן הקבוצה הגיעה. במכבי יש אנשים עם הרבה ניסיון שיסיקו מסקנות ויתקדמו קדימה. יש מועדונים שאם הם טועים הם יכולים להתרסק, למכבי תל אביב אני לא חושב שזה יקרה. כשאני עזבתי מכבי הייתה במקום הראשון ועדיין עם סיכוי להישאר ביורוליג ואז זה הלך למקומות אחרים. לצערי, התקבלה החלטה והלכו לדרך אחרת". 
 
"בשש השנים האחרונות, גם כשעבדתי עם דייויד (בלאט) היו כל מיני חילופי דורות, אחר כך זה השתנה בחזרה", אמר על השינויים בניהול בשנים האחרונות. "הוותיקים יודעים לעשות דברים, אבל גם יודעים שהם לא נהיים צעירים מיום ליום. אני לא מומחה בחילופי דורות, רק חושב שהדבר הכי חשוב הוא ללמוד לשתף פעולה". 
 
"פיטרו אותי, אז מה? אלה חייו של מאמן. עודד פוטר מהפועל והגיע לאילת, אריק פוטר מאילת והגיע בכל זאת לפיינל פור", השיב גודס כשנשאל על המשך דרכו והסיכום האפשרי כעוזרו של דייוד בלאט בדרושפאקה. "עוד לא התחייבתי לאף אחד. זה שתפרו אותי לטורקיה וארזו איתי את המזוודה, עוד לא עברתי לשום מקום. יש הצעה, אגיע לשם עם דייויד ונראה מה יהיה. אצטרך לשבת איתו, נשמע ובסופו של דבר זו החלטה שלו כי הוא צריך לבחור את הצוות שלו".
 
ארז אדלשטיין, האיש הנכון בזמן הנכון? (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ